Oferta pracy

Brand Specialist z językiem rosyjskim

Digital Care Sp. z o.o.O firmie

  • Marszałkowska 126, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Digital Care Sp. z o.o.

Marszałkowska 126

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie tekstów i materiałów marketingowych i PR na temat firmy, jej linii biznesowych i produktów w Polsce i na rynkach zagranicznych

  • Współpraca z agencjami przy tworzeniu materiałów i konceptów marketingowych

  • Przygotowywanie prezentacji

  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z partnerami biznesowymi

  • Organizacja i udział w lokalnych wydarzeniach, targach i imprezach dla partnerów biznesowych

  • Monitoring i analiza trendów marketingowych, analiza konkurencji, analizy mediów, bieżące raportowanie i rekomendacja kierunków zmian

  • Prowadzenie działań marketingowych mających na celu pozyskanie nowych partnerów biznesowych

  • Prowadzenia działań marketingowych mających na celu promocję produktów i zwiększenie sprzedaży w kanale B2B i B2C

  • Zarządzanie stronami internetowymi firmy

  • Tworzenie koncepcji i produkcja gadżetów firmowych

  • Ścisła współpraca z innymi zespołami w firmie

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie wyższe, najlepiej w kierunku Marketing, Komunikacja Wizerunkowa, Public Relations, Dziennikarstwo lub pokrewne

  • Mile widziane doświadczenie w branży ubezpieczeniowej, finansowej lub telekomunikacyjnej, najlepiej w międzynarodowym środowisku

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, przygotowywanie informacji oraz redagowania tekstów, zarówno w języku polskim, angielskim jak i rosyjskim

  • Znajomości specyfiki mediów społecznościowych, nowych technologii w marketingu, content marketingu, pozycjonowania, swobodne poruszanie się w PowerPoint

  • Doświadczenie we współpracy z partnerami biznesowymi i dostawcami

  • Doświadczenie w tworzeniu i redagowaniu tekstów marketingowych i PR-owych

  • Doskonała znajomość języka rosyjskiego – warunek konieczny

  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Proaktywność, inicjatywa i samodzielność w działaniu

  • Doskonała organizacja pracy, umiejętność nadawania priorytetów

  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

Digital Care od 2012 r. projektuje i wdraża innowacyjne programy ubezpieczeniowe i usługi dla urządzeń mobilnych, z których korzystają miliony Klientów. Działamy szybko i elastycznie, rozpoznajemy potrzeby naszych Partnerów biznesowych i kreujemy rozwiązania odpowiadające ich wymaganiom. Naszą firmę tworzą ludzie pełni pasji, zaangażowania, z innowacyjnymi pomysłami i odwagą biznesową. Dołącz do naszego Zespołu!

Przewiń do profilu firmy