Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Branding Project Manager

eFresh Sp. z o.o.O firmie

8 00010 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze miesiąc
    do: 20 sie 2021
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie projektów brandingowych i strategicznych (w tym realizacja wywiadów i badań, praca ze strategami, praca z zespołem kreatywnym, przygotowywanie wycen i dokumentacji)

  • koordynacja i nadzór nad przydzielonym zespołem (developerzy, graficy, UX Designerzy),

  • kontrola i nadzór nad harmonogramem prac (swoim i zespołu)

  • bieżący kontakt z klientem.

Nasze wymagania

  • znajomość branży marketingowej (idealnie na stanowisku Brand Manager lub pokrewnym)

  • min. 3 lata doświadczenia w prowadzeniu projektów,

  • umiejętność prowadzenia projektów marketingowych (planowanie, controlling)

  • mile widziana ogólna wiedza z zakresu digitalu i social media,

  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne / angielski B2+,

  • prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • wynagrodzenie 8-10000 netto / B2B + wysoką premię kwartalną od wyniku pracy,

  • prace przy dużych i ambitnych projektach,

  • dostęp do nowych technologii,

  • przyjazną atmosferę, daleką od korporacyjnych standardów.

eFresh Sp. z o.o.

eFRESH i Brand4Future prowadzi consulting strategiczny i kompleksową obsługę brandingowa od ponad 15 lat. Jesteśmy jedyną polską agencją brandingową wyróżnioną trzykrotnie na prestiżowym REBRAND GLOBAL AWARD 100.

Realizujemy duże projekty brandingowe od strategii po kreację i wdrożenie. Dziś branding to w znacznej mierze praca w digitalu, więc nie zabraknie tworzenia apliakcji i eCommerce.

Zobacz www.fresh.com.pl

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Kogo szukamy?

Z jednej strony osoby poukładanej, uporządkowanej, z drugiej poszukującej nie sztampowej pracy, w której trudno się nudzić. W pracy Projec Managera w brandingu wykorzystasz również swoje umiejętności kreatywne i strategiczne.

Czego oczekujemy:

● „dwujęzyczności” - biznes & Internety,

● poszukiwania nowych możliwości rozwoju dla produktów naszych Klientów i otwartość na nowe technologie,

● dużej samodzielności

Czego możesz się po nas spodziewać?

  • pracujemy w małych teamach - zwinnie i przyjemnie,

  • do biura wpadasz kiedy chcesz, generalnie pracujemy zdalnie

  • projektów mamy dużo - pomożesz nam je rozwijać.

Jak wygląda rekrutacja?

  • Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się bezpośrednio i umówimy na spotkanie. U nas decyzję podejmuje się szybko. Zazwyczaj już po pierwszym czasami po drugim spotkaniu, wiemy czy kandydat ma odpowiednie doświadczenie i czy będzie pasował do eFRESHA.