Logo Pracuj.pl

Brands Development Manager - Fashion

Answear.comO firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja strategii mającej na celu rozwój oferty produktowej, w szczególności poprzez pozyskanie do współpracy nowych partnerów biznesowych, analiza rynku oraz szukanie nowych możliwości produktowych dla spółki
  • Opracowanie planu strategii rozwoju oraz wdrażanie działań mających na celu efektywny rozwój oferty produktowej
  • Koordynowanie oraz realizowanie procesów związanych z pozyskaniem do współpracy nowych partnerów biznesowych
  • Sumienne przygotowanie do negocjacji biznesowych oraz samodzielne i skuteczne finalizowanie rozmów, a także kontrola wdrażania poczynionych ustaleń
  • Samodzielne konsultowanie z Działem Prawnym treści umów handlowych z dostawcami, w tym przygotowanie i weryfikacja wynegocjowanych zapisów
  • Skuteczna prezentacja oraz budowanie odpowiedniego wizerunku spółki
  • Trafna ocena potencjalnych dostawców oraz ryzyka zakupowego
  • Wykazywanie inicjatywy w kwestii poprawy oferty produktowej Departamentu poprzez propozycje nowych marek, trendów, produktów mających duży potencjał sprzedażowy
  • Aktywny monitoring działań konkurencji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: Handel Zagraniczny, Ekonomia, Zarządzanie, Marketing
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku menedżerskim
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1, znajomość innych języków obcych: włoski i niemiecki
  • Zaawansowana znajomość pakietu Microsoft Office, w szczególności zaawansowana znajomość programu Excel
  • Nastawienie na realizację celów biznesowych
  • Wysokie zdolności komunikacyjne
  • Prawo jazdy kategorii B

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży fashion

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • program emerytalny
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

ANSWEAR.com to nowoczesny multibrandowy sklep odzieżowy oferujący on-line ubrania i akcesoria około 350 światowych marek. Zespół ekspertów w obszarze mody i e-commerce każdego dnia przyczynia się do wielu sukcesów w Polsce oraz na rynkach zagranicznych, na których działa sklep. Jeśli lubisz wyzwania i nie obawiasz się wypłynąć z nami na szerokie wody, dołącz do zespołu!

Pracuj w firmie wyróżnionej wieloma nagrodami (m.in. Gwiazdą Jakości Obsługi).

Brands Development Manager - Fashion, Kraków