Logo Pracuj.pl

Branżysta / Zaopatrzeniowiec

JELCZ Sp. z o.o.O firmie

  • Jelcz-Laskowice, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

JELCZ Sp. z o.o.

Inżynierska 3

Jelcz-Laskowice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Twój zakres obowiązków
  • Realizacja procesów zakupowych zgodnie z obowiązującymi procedurami w Wydziale Zakupów
  • Planowanie zakupów bezpośrednio produkcyjnych w oparciu o plany zakupowe
  • Opracowywanie rocznych harmonogramów dostaw
  • Przygotowywanie zleceń zakupowych
  • Monitorowanie i kontrola terminowości dostaw
  • Monitorowanie i kontrola dostępności zapasów na rynku w koordynowanym obszarze zakupowym, prowadzenie komunikacji z wydziałami technicznymi w przedmiotowym obszarze
  • Zarządzanie poziomem zapasów w koordynowanym obszarze zakupowym
  • Prowadzenie badania rynku w koordynowanym obszarze zakupowym
  • Negocjowanie warunków handlowych
  • Inicjowanie działań w zakresie optymalizacji kosztów zakupów
  • Przygotowywanie wycen surowców, materiałów, towarów oraz komponentów
  • Przygotowywanie projektów umów w zakresie realizacji zakupów

Nasze wymagania

  • Nasze wymagania
  • Wykształcenie wyższe (mile wdzianie - logistyka, zarządzanie, ekonomia)
  • Doświadczenie w zakresie realizacji zakupów produkcyjnych (2-3 lata)
  • Znajomość zagadnień Lean Management
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Predyspozycje analityczne i organizacyjne
  • Znajomość narzędzi Microsoft Office
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Samodyscyplina

To oferujemy

  • To oferujemy
  • Karta MultiSport – oferujemy kilka pakietów do wyboru z dofinansowaniem dla pracownika w wysokości 50%
  • Stabilne warunki zatrudnienia – Umowa o pracę
  • Opieka medyczna LUXMED – Bezpłatna opieka medyczna dla pracowników
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych – Dodatki na Święta oraz urlop
  • Dodatek motywacyjny
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Rozwój zawodowy – Szkolenia zawodowe, możliwość nauki od wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dodatkowy urlop

O nas

O nasSpółka JELCZ - Członek Grupy Kapitałowej PGZ z ponad półwieczną tradycją w dziedzinie motoryzacji gwarantująca najwyższe standardy jakości, innowacyjne metody produkcji i sprawdzone rozwiązania dla sił zbrojnych.Przedmiotem działalności Spółki jest:marketing, rozwój, techniczne przygotowanie, produkcja i sprzedaż samochodów ciężarowych marki JELCZprodukcja i sprzedaż części zamiennych do pojazdów użytkowych marki JELCZ,marketing, techniczne przygotowanie, produkcja i sprzedaż usług.

Branżysta / Zaopatrzeniowiec, Inżynierska 3, Jelcz-Laskowice