Ta oferta pracy jest nieaktualna od 95 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Broadcast Communication Planner Buyer

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wavemaker

    czołowa agencja mediowa w Polsce

    obecnie poszukuje Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Implementacja kampanii klientów agencji, w odniesieniu do planowania i zakupu mediów TV i VoD,
    • Monitorowanie przebiegu kontraktu oraz kontrola kosztów kampanii i realizacji założeń kontraktowych wskaźników, raportowanie rozbieżności i proponowanie rozwiązań,
    • Przygotowywanie raportów, analiz i prezentacji dla klienta oraz na potrzeby wewnętrzne,
    • Udział w tworzeniu strategii komunikacyjnych dla klienta,
    • Udział w przygotowywaniu projektów nowo biznesowych,
    • Uczestnictwo w spotkaniach z mediami/wydawcami/partnerami biznesowymi.

    Wymagania:

    • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w agencji mediowej,
    • Znajomość rynku mediów oraz doświadczenie w pracy mediowej w obszarze broadcast,
    • Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego w mowie i piśmie,
    • Umiejętność analitycznego myślenia,
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excela,
    • Nastawienie na rozwój i stałe podnoszenie kompetencji zawodowych,
    • Otwartość na zmiany i gotowość na nowe wyzwania,
    • Wysoka motywacja do pracy i zaangażowanie,
    • Kreatywność i nastawienie na szukanie innowacyjnych rozwiązań,
    • Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu.

    Mile widziana:

    • Umiejętność tworzenia makr (VBA).

    Oferujemy:

    • Pracę w dynamicznym zespole i szybko rozwijającej się branży,
    • Duży zakres samodzielności w realizacji zadań oraz pracę w kreatywnej atmosferze z otwartym dostępem do osób na wszystkich stanowiskach,
    • Umowę o pracę, prywatną opiekę medyczną, Multibenefit,
    • Szeroką ofertę szkoleń i możliwości dalszego rozwoju zawodowego.

    Do CV dołącz klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych  (Dz.U. z 1997 r., nr 133, poz. 883)”.