Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Broker do Biura Ubezpieczeń Podmiotów Publicznych w Łodzi

Merydian Brokerski Dom Ubezpieczeniowy SA

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie dostosowanych do potrzeb Klienta programów ubezpieczeń,

  • przygotowywanie zapytań ofertowych,

  • opracowywanie dokumentacji przetargowych,

  • negocjacje z ubezpieczycielami,

  • opracowywanie porównań ofert ubezpieczenia i rekomendacji dla Klientów,

  • pomoc w procesie koordynacji szkód,

  • utrzymywanie bieżących relacji z Klientami i towarzystwami ubezpieczeniowymi,

  • pozyskiwanie Klientów oraz inicjowanie nowych projektów.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w branży ubezpieczeniowej,

  • doświadczenie w pracy z podmiotami publicznymi oraz podmiotami leczniczymi,

  • dobra organizacja pracy,

  • umiejętność pracy w zespole oraz sprawnej i terminowej realizacji powierzonych zadań,

  • dokładność i systematyczność w pracy,

  • odpowiedzialność i rzetelność,

  • znajomość pakietu MS Office z naciskiem na MS Excel,

  • znajomość rynku ubezpieczeniowego,

  • zdany egzamin brokerski, ew. gotowość przystąpienia do egzaminu,

  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • znajomość przepisów ustawy Prawo Zamówień Publicznych,

  • znajomość Prawa medycznego.

To oferujemy

  • atrakcyjny system wynagrodzenia,

  • zatrudnienie na umowę o pracę- praca stacjonarna w Łodzi,

  • prace w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole,

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

  • udział w szkoleniach,

  • dodatkowe benefity dla pracowników.

O nas

Jesteśmy jedną z czołowych firm brokerskich w kraju.

Cenimy sobie pracę zespołową, rozwój, wysoką jakość obsługi i dbałość o potrzeby Klienta.

Dodatkowe informacje

Poszukujemy osób na stanowisko Brokera do Biura Ubezpieczeń Podmiotów Publicznych w Łodzi. Odpowiedniemu kandydatowi jesteśmy w stanie zaoferować ciekawą i wieloletnią ścieżkę kariery.

Sukcesywne szkolenia, nowe wyzwania, praca projektowa i współpraca z niezwykłym zespołem ludzi to propozycja nie tylko etatu, ale także przygody zawodowej dającej satysfakcję finansową oraz możliwość samorealizacji.