Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Propertica Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922).” Dodatkowo: „Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”. Informujemy, że Administratorem danych jest Propertica Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Krakowskie Przedmieście 13. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
PROPERTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Broker ds. nieruchomości

PROPERTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

Krakowskie Przedmieście 13

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Nawiązywanie relacji z nowymi klientami.

  • Prowadzenie całego procesu marketingu i sprzedaży nieruchomości.

  • Dbanie o profesjonalne relacje z klientami oraz dobry wizerunek naszego biura.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży i chęć przejścia do bardziej dochodowej branży

  • Nastawienie na work-life balance oraz docenianie niezależności w pracy

  • Otwartość oraz umiejętność szybkiego nawiązywania kontaktów

  • Silna motywacja do realizacji zadań

  • Umiejętność szybkiego uczenia się oraz przekładania teorii na praktykę

To oferujemy

  • Szkolenia, szkolenia i jeszcze raz szkolenia. Nie musisz wiedzieć o tej branży nic - jeśli zdecydujemy się na współpracę z Tobą, wszystkiego Cię nauczymy.

  • Narzędzia niezbędne do pracy – służbowy telefon, dostęp do bazy ofert bezpośrednich zarówno z rynku pierwotnego jak i wtórnego i wiele więcej!

  • Zaplecze finansowe, bo to my pokrywamy koszty marketingowe nieruchomości, którymi się opiekujesz – od ich przygotowania po publikację i aktywną promocję na portalach branżowych.

  • Zapewnimy Ci rozwój zawodowy i dostęp do unikalnej wiedzy z wielu dziedzin m.in. prawa, marketingu, sprzedaży, finansów i inwestycji.

  • Możliwość realizacji swoich pomysłów – doceniamy inicjatywę naszych współpracowników i jesteśmy otwarci na ich realizację, przy jednoczesnym zapewnieniu zaplecza finansowo-prawnego.

  • Program mentorski, pozwalający sukcesywnie podwyższać Twoje kompetencje zawodowe.

  • Pracę w prestiżowej lokalizacji, w biurowcu klasy A WeWork ul. Krakowskie Przedmieście 13, w zgranym, zróżnicowanym wiekowo zespole i międzynarodowym otoczeniu.

Propertica Sp. z o. o. jest prężnie rozwijającą się firmą, zrzeszającą specjalistów z różnych dziedzin, których łączy wspólny mianownik - nieruchomości. Biuro realizuje projekty inwestycyjne, świadczy usługi brokerskie oraz doradcze. Czy wiesz, że najlepsi Brokerzy ds. nieruchomości zarabiają znacznie więcej niż menadżerowie dużych firm? Nieruchomości to branża, która dotyczy wszystkich. Każdy musi gdzieś mieszkać, a ponadto mieszkania i lokale użytkowe stały się bardzo popularnym aktywem inwestorów indywidualnych. Dzięki naszemu autorskiemu systemowi pracy, średnia, jednorazowa prowizja wypłacana naszym doradcom to 11 220 zł.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje