Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Broker ds. OZE

Sol-Fin Artur Olejnik

15 00050 000 netto (+ VAT) / mies.
  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca mobilna
    Spotkania z klientami w terenie, praca biurowa, spotkania online, szkolenia, odprawy z przełożonym, brak regionalizacji
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 5
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż produktów: fotowoltaika, pompy ciepła, folie na podczerwień, klimatyzacja, kotły elektryczne

  • Prowadzenie negocjacji handlowych

  • Doradztwo produktowe

  • Prowadzenie wizji lokalnych

  • Umiejętność uczenia się i ciągły rozwój swoich kompetencji

  • Dążenie do jak najlepszych wyników sprzedażowych i finansowych

  • Raportowanie wyników sprzedażowych

  • Uczestnictwo w szkoleniach

Nasze wymagania

  • Szukamy najlepszych sprzedawców na rynku OZE – musisz chcieć zarabiać kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie

  • Zaangażowanie w pracę na wysokim poziomie (praca minimum 8-10h dziennie)

  • Wysoka dyspozycyjność i odpowiedzialność za wymierne rezultaty swoich działań

  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej na rynku OZE minimum 2 lata

  • Gotowość do wyjazdów służbowych do klientów na terenie co najmniej województwa

  • Znajomość rynku OZE, w tym głównie fotowoltaicznego i pomp ciepła

  • Znajomość technik sprzedaży i wysokie zdolności negocjacyjne

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Własna działalność gospodarcza lub chęć do jej założenia

  • Wysoko rozwinięta komunikatywność

To oferujemy

  • Pracę w najlepszym i najskuteczniejszym modelu sprzedażowym w branży OZE, w firmie o olbrzymim potencjale wzrostu i możliwościach sprzedażowych na warunkach, które niewątpliwie można zaliczyć do jednych z najlepszych na rynku (ceny bazowe, okresy gwarancyjne, jakość sprzętu i wykonawstwa).

  • Podstawa + nieograniczone wynagrodzenie prowizyjne

  • Zwrot kosztów samochodu służbowego i zwrot kosztów paliwa

  • Udział w innowacyjnych projektach, które wyznaczają nowe trendy w branży OZE

  • Możliwości rozszerzenia kompetencji, wiedzy i doświadczenia

  • Elastyczny czas i miejsce pracy (brak regionalizacji)

  • Nagrody rzeczowe i wycieczki do Dubaju, na Sri Lankę czy Dominikanę dla najlepszych Brokerów wraz z osobami towarzyszącymi

  • Dla aktywnych Brokerów baza kontaktów oraz leady sprzedażowe

  • Bogate portfolio produktowe – fotowoltaika, pompy ciepła, magazyny energii, klimatyzacja, kotły elektryczne, folie na podczerwień, carporty, stacje ładowania pojazdów itp.

  • Stałe wsparcie sprzedaży przez Backoffice (dział techniczny, projektowy, logistyczny itd.)

  • Możliwość wygenerowania dochodu pasywnego

  • Możliwość rozwoju na stanowisku Mentora oraz Managera z własnym zespołem sprzedażowym

  • Cykliczne szkolenia sprzedażowe oraz produktowe

Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

O nas

Sol Fin - Niezależny Broker ds. OZE to innowacyjny model sprzedaży w branży OZE, który szybko zyskuje nowych zwolenników i stale się rozwija w kierunku jak najlepszego zaspokajania potrzeb Klientów i swoich współpracowników, w tym głównie Brokerów ds. OZE.

Nie jesteśmy kolejną firmą instalatorską z wygórowanymi cenami ani jej pracownikami czy przedstawicielami handlowymi działającymi na wyłączność, choć część członków naszego zespołu kiedyś nimi była.

Dzięki efektom znaczącej skali sprzedaży wynegocjowaliśmy bardzo korzystne warunki handlowe z naszymi Partnerami dlatego też naszym Brokerom zapewniamy nieosiągalny w innych firmach poziom cen bazowych, okresy gwarancyjne i jakość wykonawstwa.

Nasza niezależność pozwala nam także lepiej zaspokajać potrzeby Klientów, możemy zaoferować niestandardowe usługi, sprzęt i rozwiązania, działamy ramię w ramię z Klientem, stale monitorujemy rynek wybierając z niego to co najlepsze dla naszego pracodawcy czyli Klienta, ale także z niewątpliwą korzyścią dla Brokerów.

Wybrana przez nas firma instalatorska jest Wykonawcą tego czego oczekuje Klient, a naszym zadaniem jest dopilnowanie aby wszystko przebiegło prawidłowo, sprawnie, na wysokiej jakości za bardzo konkurencyjną cenę.

Na podstawie naszych bogatych doświadczeń oraz wiedzy o rynku i potrzebach Klienta określiliśmy najważniejsze kryteria wyboru firm wykonawczych i nawiązaliśmy współpracę z najlepszymi z nich bo to one gwarantują wysoką jakość, profesjonalizm, konkurencyjne ceny, stabilność finansową i odpowiednią obsługę po sprzedażową.

Zapraszamy do współpracy tylko aktywne, przedsiębiorcze osoby, które wykazują się własną inicjatywą, mają nieszablonowe pomysły, cenią sobie niezależność i swobodę oraz mają wysoką motywację aby zarabiać najlepiej w branży sprzedając produkty OZE w najlepszych cenach.

Zapraszamy ponadto na naszą stronę internetową, gdzie szerzej opisaliśmy jak działamy: https://solfin.pl/strefa-doradcy/