Oferta pracy

Broker - Dział Ryzyk Kredytowych

MARSH SP. Z O.O.

  • Roosevelta 22, Jeżyce, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Roosevelta 22

Jeżyce

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie i budowanie długotrwałych relacji ze strategicznymi klientami

  • Wsparcie zespołu w zakresie sprzedaży usług brokerskich oraz inicjowanie nowych działań biznesowych

  • Analizę i zrozumienie potrzeb biznesowych klienta w celu identyfikacji ryzyka ubezpieczeniowego

  • Obsługę klientów międzynarodowych w zakresie programów międzynarodowych

  • Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji ofert dla Klienta

  • Nadzorowanie procedury wznowień polis

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w firmie brokerskiej uzyskanego na stanowisku Brokera

  • Kwalifikacji Brokera Ubezpieczeniowego (ew. w trakcie zdobywania kwalifikacji)

  • Wiedza na temat rynku ubezpieczeń handlowych będzie dodatkowym atutem

  • Wyższe wykształcenie (tytuł licencjata lub magistra - preferowane kierunki: ubezpieczenia, ekonomia, finanse lub prawo)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, w tym negocjacyjne

  • Orientacja na cele i sprzedaż

  • Umiejętność budowania i utrzymywania długookresowych relacji z klientami

  • Wysoki poziom niezależności oraz odpowiedzialność w pracy

  • Prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie wchodzącej w skład jednej z największych międzynarodowych grup ubezpieczeniowo-finansowych

  • Możliwość dołączenia do zgranego zespołu doradzającego klientom strategicznym

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Konkurencyjne wynagrodzenie oparte o umowę o pracę

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych i pozapłacowych (wysokiej klasy opiekę medyczną dla pracownika, partnera i dzieci, ubezpieczenie na życie, kartę restauracyjną MasterCard, dofinansowanie karty sportowej i kursów językowych, możliwość udziału w szkoleniach branżowych)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Marsh is the world’s leading insurance broker and risk adviser. With over 35,000 colleagues operating in more than 130 countries, Marsh serves commercial and individual clients with data driven risk solutions and advisory services. Marsh is a business of Marsh McLennan (NYSE: MMC), the leading global professional services firm in the areas of risk, strategy and people. With annual revenue approaching US $17 billion and 76,000 colleagues worldwide, MMC helps clients navigate an increasingly dynamic and complex environment through four market-leading businesses: Marsh, Guy Carpenter, Mercer, and Oliver Wyman. Follow Marsh on Twitter @MarshGlobal; LinkedIn; Facebook; and YouTube, or subscribe to BRINK.

Marsh McLennan is committed to embracing a diverse, inclusive and flexible work environment. We aim to attract and retain the best people regardless of their sex/gender, marital or parental status, ethnic origin, nationality, age, background, disability, sexual orientation, gender identity or any other characteristic protected by applicable law.

Przewiń do profilu firmy