Oferta pracy

Broker Nieruchomości

VIVA INVEST Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

VIVA INVEST Sp. z o.o.

Juliana Konstantego Ordona 12E

Warszawa

Centrum Inwestycji Mieszkaniowych

 REKRUTUJE NA STANOWISKO:

WYSOKIE WYNAGRODZENIE B2B
W NOWOCZESNYM I EFEKTYWNYM  MODELU WSPÓŁPRACY
PRACA NA BAZIE KLIENTÓW WŁASNYCH FIRMY
Gwarantowane konkrety nie "bajki" o możliwościach.
Wysoka średnia przychodów wśród brokerów.
Profesjonalny i intratny model biznesu.
Wymagane doświadczenie w branży nieruchomości,
operatywność w  sprzedaży, energia, aktywność i dobra organizacja.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Kompleksowa obsługa klientów w procesie kupna i sprzedaży
  • Zawieranie umów z klientami wg. standardów firmy
  • Prezentacja oferty z rynku pierwotnego i wtórnego
  • Negocjacje warunków umów, selekcja ofert, koordynacja działań sprzedażowych

WYMAGANIA:

  • Wysoka kultura osobista, odpowiedzialność, zaangażowanie, przestrzeganie standardów zawodowych pośrednika
  • Komunikatywność, umiejętność nawiązywania relacji z klientem
  • Asertywność
  • Dynamika i energia w działaniu, samodyscyplina
  • Dobra znajomość topografii Warszawy
  • Zdolność do regularnych, codziennych aktywności poza biurem (prezentacje/oględziny nieruchomości)
  • Utrzymywanie wysokiej intensywności relacji i kontaktów telefonicznych z klientami

ZAPEWNIAMY:

  • Profesjonalną organizację i efektywną pomoc w skutecznej sprzedaży w oparciu o 30 letnie doświadczenie w branży nieruchomości i najnowsze trendy.
  • Standardy pracy zgodne etyką zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami
  • Bardzo wysoki potencjał sprzedażowy realnie umożliwiający osiąganie ponadprzeciętnych dochodów
  • Regularny przydział nowych leadów popytowych i podażowych
  • Sprzedaż bezpośrednia projektów deweloperskich
  • Współpraca z kluczowymi partnerami na rynku nieruchomości
  • Indywidualny marketing, kameralny zespół, promocje, wspomaganie Public Relations
  • Coaching w zakresie najnowszych technik sprzedaży
  • Efektywny model zawierania umów ekskluzywnych
  • Narzędzia do wykonywania zadań m.in. telefon, laptop, sprzęt foto oraz najnowsze technologie i aplikacje z zakresu sztucznej inteligencji zwiększające skuteczność sprzedaży
  • Intensywne działania marketingowe zasadniczo wspierające pracę brokera.
  • Nowoczesny model zarządzania, wysoką kulturę pracy, przejrzyste zasady wynagrodzenia i terminowe wypłaty
  • Dla liderów i doświadczonych agentów nieruchomości korzystne transfery, KONKURENCYJNE WARUNKI PRACY ORAZ SPECJALNIE PREMIOWANE WYNAGRODZENIE!

FORMA ZATRUDNIENIA:

  • B2B, umowa o współpracę w oparciu o wysokie stawki z podziałem na:
    • bieżące wynagrodzenie zadaniowe
    • wynagrodzenie prowizyjne (sprzedaż nieruchomości)
    • dodatkowe wynagrodzenie za polecenia kredytowe, wykończenie wnętrz oraz inne działania wykonywane na rzecz klientów
  • Premia kwartalna
  • Na start możliwa działalność bez rejestracji, ulga podatkowa

ŚRODOWISKO PRACY:

  • Nowoczesne biuro z witryną bezpośrednio z ulicy z bieżącym przepływem klientów
  • Niekorporacyjna, przyjazna i kameralna atmosfera. Życzliwe i sympatyczne relacje między brokerami
  • Elastyczny czas aktywności. Praca w biurze oraz praca zdalna i  w terenie 50/50
  • Orientacja na sukces, czas na relaks i wypoczynek

Zapraszamy :)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez VIVA INVEST Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy