Oferta pracy

Broker OZE - współpraca

ecoPartner Sp. z o.o.

6 00020 000 netto (+ VAT) / mies.
  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła oraz innych OZE

  • samodzielne pozyskiwanie klientów indywidualnych i biznesowych

  • wsparcie klienta w zakresie wyboru instalacji oraz innych OZE

  • przygotowanie ofert z wykorzystaniem autorskiego systemu

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie w sprzedaży, bądź instalowaniu fotowoltaiki lub ogólnie sprzedaży (m.in. gazu, energii, produktów finansowych, ubezpieczeniowych, itd.)

  • wiesz jak dotrzeć do klienta i masz łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych

  • jesteś samodzielny/a i masz zdolności organizacyjne

To oferujemy

  • Wysokie wynagrodzenie - decyduj o wysokości swojego wynagrodzenia i zarabiaj więcej!

  • Szeroką ofertę modułów i inwerterów - dopasuj ofertę do każdego klienta

  • Super atrakcyjne ceny dla klientów - wygrywaj z konkurencją

  • Super prosty w obsłudze CRM, gdzie przygotowanie wyceny zajmuje 2 minuty - obsługuj sprawniej i więcej klientów

  • Wsparcie doświadczonego koordynatora i projektantów

  • Proste i przejrzyste warunki współpracy - Umowa B2B lub UZ

  • Współpracę ze stabilną, dużą i ogólnopolską firmą

  • Możliwość tworzenia własnych struktur sprzedażowych

  • Dla najlepszych i stałych współpracowników dostęp do leadów

Zespół ecoPartner działa na rynku fotowoltaiki od 2014 roku. Spółka wraz ze swoimi wykonawcami ma na koncie ponad 8 tysięcy instalacji fotowoltaicznych w całym kraju zarówno dla klientów indywidualnych jak i biznesowych.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli sprzedawałeś/aś fotowoltaikę na pewno nie raz traciłeś/aś klienta ze względu na:

• zbyt wysokie ceny

• brak komponentów, których życzył sobie klient

• długi czas oczekiwania na wycenę i projekt

• zbyt długi czas realizacji

• niejasne warunki oferty

Z ecoPartner nie stracisz żadnego klienta i będziesz zarabiać więcej!