Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Broker Reasekuracyjny

TOP Headhunters Paweł KowalczykO firmie

  • Białystok, podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Dla naszego Klienta, renomowanego i szybko rozwijającego się brokera reasekuracyjnego poszukujemy osoby na stanowisko pracy:

Zadania:

  • fachowe doradztwo i obsługa klientów Firmy;
  • plasowanie ryzyk, zawieranie umów reasekuracyjnych;
  • rozbudowa potencjału biznesowego klientów Firmy;
  • kreowanie marki Firmy i jej usług u Klientów Firmy, reasekuratorów, ubezpieczycieli oraz brokerów ubezpieczeniowych.

Oczekiwania:

  • najchętniej wyższe wykształcenie ekonomiczne lub prawnicze;
  • bardzo dobra, praktyczna znajomość tematyki i zagadnień ubezpieczeń odpowiedzialności cywilnej, w tym mile widziana z zakresu D&O;
  • posiadanie uprawnień do wykonywania zawodu brokera reasekuracyjnego lub brokera ubezpieczeniowego albo gotowość do uzyskania odpowiednich uprawnień w terminie do jednego roku od momentu zatrudnienia lub nawiązania współpracy;
  • doświadczenie zawodowe i praktyka u brokera reasekuracyjnego lub ubezpieczeniowego albo u reasekuratora lub ubezpieczyciela;
  • samodzielność w codziennej pracy, kreatywność;
  • umiejętność wypracowywania / negocjowania indywidualnych warunków pokrycia reasekuracyjnego;
  • umiejętność budowania odpowiednich relacji z reasekuratorami i zakładami ubezpieczeń;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego  - znajomość innych języków obcych mile widziana.

Co oferuje Pracodawca:

  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz bardzo atrakcyjny system premiowy i motywacyjny;
  • odpowiednie wsparcie merytoryczne;
  • fachowe szkolenia i wsparcie koleżanek i kolegów z Firmy w codziennej pracy;
  • bardzo dobre relacje z ubezpieczycielami i reasekuratorami;
  • szybką i przejrzystą ścieżkę awansu w bardzo dynamicznie rozwijającej się Firmie.

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Zapewniamy każdemu absolutną poufność i dyskrecję.

Ogłoszenie archiwalne