Logo Pracuj.pl

Broker/Senior Broker - ubezpieczenia majątkowe

Aon Polska Sp. z o.o.O firmie

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Aon Polska Sp. z o.o.

Aleja Grunwaldzka 472b

Oliwa

Gdańsk

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie ofert i zapytań ofertowych, zgodnie ze zgłoszonym zapotrzebowaniem
  • Obsługa przypisanego adekwatnego do umiejętności i doświadczenia portfela klientów
  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Kontaktowanie się z klientami oraz zakładami ubezpieczeń
  • Tworzenie budżetów dotyczących dedykowanych Klientów
  • Wykonanie budżetu i prognozowanie
  • Analiza przychodów na danym Kliencie w czasie roku budżetowego
  • Kompletowanie i przechowywanie wszelkiej dokumentacji dotyczącej administrowanych ubezpieczeń, zgodnie z procedurami Aon
  • Wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie elektronicznym, zgodnie z procedurami Aon
  • Przygotowywanie dokumentów do archiwizacji lub zniszczenia, zgodnie z procedurami Aon
  • Przygotowywanie raportów i zestawień danych dla potrzeb przełożonego, brokera prowadzącego, klienta, ubezpieczyciela, lub innych upoważnionych osób zgodnie ze zgłoszonym zapotrzebowaniem
  • Poszerzanie wiedzy zawodowej niezbędnej do wykonywania powierzonych obowiązków
  • Wykonywanie innych czynności zleconych przez przełożonego oraz przez współpracowników

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe min. 3 lata na stanowisku związanym z obsługą klientów w obszarze ubezpieczeń majątkowych
  • Wykształcenie wyższe lub trakcie studiów
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Zdany egzamin brokerski
  • Dobra znajomość MS Office (ze wskazaniem na Excel)

To oferujemy

  • Stawiamy wellbeing pracowników na pierwszym miejscu – oferujemy m.in. darmowy dostęp do konsultacji ze specjalistami zdrowia psychicznego, dodatkowe dni wolne i wiele innych.
  • Mamy najlepszą opiekę medyczną na rynku, łącznie z darmową opieką dentystyczną.
  • Oferujemy bogaty pakiet benefitów - m.in. preferencyjne oferty ubezpieczenia, platforma kafeteryjna i wiele innych.
  • Cenimy naszych pracowników wdrażając liczne programy doceniające ich zaangażowanie i pracę.
  • Różnorodność i inkluzywność to podstawa naszej kultury organizacyjnej.
  • Znajdziesz u nas wiele wewnętrznych możliwości rozwoju, szkolenia oraz indywidualny plan rozwoju.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • opieka stomatologiczna

Broker/Senior Broker - ubezpieczenia majątkowe, Aleja Grunwaldzka 472b, Oliwa, Gdańsk