Broker – Specjalista ds. Sprzedaży - Pion Ubezpieczeń Komunikacyjnych

Willis Towers Watson Polska Sp. z o.o.

  • Domaniewska 34A, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Domaniewska 34A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Współpracować z siecią sprzedaży firmy leasingowej w zakresie sprzedaży ubezpieczeń

  • Skutecznie realizować przyjęte założenia sprzedażowe

  • Negocjować warunki ubezpieczeń z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi

  • Utrzymywać kontakt z Klientem bezpośrednim B2C

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w dystrybucji ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych, agro, produktów dodatkowych np. GAP, CPI

  • Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne oraz nawiązywania i utrzymywania trwałych relacji z Klientami

  • Proaktywna postawa biznesowa, nastawienie na cel

  • Licencja Brokera Ubezpieczeniowego

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Doświadczenie pracy w firmie leasingowej będzie dodatkowych atutem

To oferujemy

  • Pracę w najlepszym zespole brokerskim w Polsce

  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych

  • Wpływ na rozwój firmy i możliwość wdrażania własnych pomysłów

  • Pakiet narzędzi pracy i benefitów

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz system dodatkowych premii uzależnionych od osiąganych wyników sprzedażowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • inicjatywy dobroczynne