Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Broker

MENTOR S.A.O firmie

  • Szosa Chełmińska 177, Toruń
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę, umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

MENTOR S.A.

Szosa Chełmińska 177

Toruń

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa, monitorowanie i analiza potrzeb klientów

  • konstruowanie programów ubezpieczeniowych (ubezpieczenia z Działu II: głównie ubezpieczenia majątkowe, budowlano-montażowe oraz gwarancje ubezpieczeniowe)

  • efektywne negocjowanie warunków z zakładami ubezpieczeń

  • budowanie i utrzymywanie wartościowych relacji z obecnymi i potencjalnymi klientami

  • pozyskiwanie nowych klientów

  • dbałość o etykę i profesjonalizm w działaniu i reprezentowaniu firmy

  • obsługa systemu operacyjnego firmy

  • umowa o pracę na zastępstwo z opcją zmiany na umowę o pracę na czas nieokreślony

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy w instytucjach ubezpieczeniowych

  • znajomość rynku ubezpieczeń

  • wykształcenie wyższe

  • zdany egzamin brokerski lub deklaracja uzyskania uprawnień w najbliższym czasie

  • umiejętność komunikowania się i budowania relacji z klientami

  • samodzielność w ustalaniu priorytetów i realizacji powierzonych zadań

  • dobra organizacja pracy własnej i umiejętność współpracy w zespole

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • prawo jazdy kat. B oraz praktyka w prowadzeniu samochodu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

MENTOR S.A.

Mentor S.A. jest brokerem ubezpieczeniowym działającym na rynku od 1994 roku. Każdy rok działalności to ciągły rozwój wiedzy i doskonalenie naszej instytucji. Dziś osiągnęliśmy status wiodącego brokera ubezpieczeniowego. Sukces ten zawdzięczamy głównie osobom pracującym w firmie, którzy swoją pomysłowością i otwartością na zmieniające się oczekiwania i potrzeby Klientów wspólnie pracują na wynik zespołu i pozycję firmy.

Przewiń do profilu firmy