Logo Pracuj.pl

Broker Ubezpieczeniowy - Handlowiec

MJM BROKERS SP. Z O.O.O firmie

  • wielkopolskie
    wielkopolskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa aktualnych oraz pozyskiwanie nowych Klientów branży transportowej – teren całej Polski
  • negocjacje warunków oraz zawierania umów ubezpieczeniowych z klientami
  • bieżąca obsługa ubezpieczeniowa klientów
  • raportowanie pracy własnej

Nasze wymagania

  • mile widziane doświadczenie zawodowe w firmie brokerskiej, zakładzie ubezpieczeń lub firmie leasingowej w zakresie pozyskiwania i obsługi klientów branży transportowej
  • wysoka kultura osobista i łatwość nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji biznesowych
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy z planami sprzedażowymi i determinacja w ich realizacji
  • zdany egzamin brokerski lub gotowość niezwłocznego przystąpienia do egzaminu
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • atrakcyjne, rynkowe wynagrodzenie stałe
  • wysoką prowizję od osiągniętej sprzedaży – proste i przejrzyste zasady
  • pełne wyposażenie w niezbędny sprzęt – samochód służbowy, laptop, telefon
  • pakiet socjalny, w tym opieka medyczna
  • szkolenia w ramach programu rozwoju osobistego;
  • realne możliwości awansu w dynamicznie rozwijającej się firmie.

MJM BROKERS SP. Z O.O.

Dynamicznie rozwijająca się spółka o profilu brokera ubezpieczeniowego.

Miejsce pracy

Praca na terenie całej Polski.

Broker Ubezpieczeniowy - Handlowiec, wielkopolskie