Broker Ubezpieczeniowy - Specjalista ds. Ubezpieczeń Komunikacyjnych

"BROKERS UNION" sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Brokers Union to ponad 17 lat sukcesów na polskim i zagranicznym rynku ubezpieczeniowym. Oferujemy pomoc w zakresie doradztwa ubezpieczeniowego oraz zarządzania ryzykiem, gwarantując pełne bezpieczeństwo i profesjonalną obsługę.

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

 w Departamencie Ubezpieczeń Majątkowych w Centrali firmy we Wrocławiu.

Opis stanowiska:

  • analiza potrzeb klientów,
  • przygotowywania zapytań ofertowych i negocjacje z ubezpieczycielami,
  • opracowywanie porównań ofert ubezpieczenia i rekomendacji dla klientów,
  • bieżąca obsługa klientów.

Wymagania:

  • doświadczenie w obsłudze ubezpieczeń korporacyjnych,
  • zdany egzamin brokerski,
  • znajomość obsługi programów pakietu MS Office,
  • samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • dobra organizacja pracy i dokładność,
  • komunikatywność oraz łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów,
  • mile widziana znajomość prawa zamówień publicznych.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • dodatkowe premie związane m.in. z pozyskaniem nowych klientów,
  • pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole w stabilnej firmie,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • szkolenia,
  • prywatną opiekę medyczną.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy