Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Broker Ubezpieczeniowy - Specjalista ds. ubezpieczeń

WOJCIECH MICHALSKI ARCHITUBEZ BIURO BROKERSKIE

5 5009 700 brutto / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie, negocjowanie i prowadzenie programów ubezpieczeniowych dla klientów korporacyjnych, w szczególności w zakresie ubezpieczeń majątkowych,

  • Wsparcie procesu pozyskiwania nowych klientów,

  • Obsługa roszczeń ubezpieczeniowych dla klientów korporacyjnych w zakresie ubezpieczeń majątkowych i odpowiedzialności cywilnej.

Nasze wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w obszarze ubezpieczeń majątkowych,

  • Zdany egzamin brokerski/zamiar przygotowania się do egzaminu brokerskiego,

  • Znajomość rynku ubezpieczeń i produktów ubezpieczeniowych w tym w szczególności z zakresu ubezpieczeń majątkowych,

  • Doświadczenie w obsłudze klientów korporacyjnych/MŚP,

  • Dobra organizacji pracy,

  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z klientem.

To oferujemy

  • Umowę o pracę,

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,

  • Rozwój kompetencji zawodowych, szkolenia podnoszące kwalifikacje,

  • Samodzielne stanowisko pracy,

  • Możliwość częściowej pracy zdalnej i/lub elastyczne godziny pracy,

  • Przyjazną atmosferę pracy i niesformalizowane relacje w zgranym i sympatycznym zespole firmy.

O nas

architUBEZ Biuro Brokerskie Wojciech Michalski, działające na rynku usług brokerskich od 1998 roku, w związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukuje kandydatów na stanowisko: Broker Ubezpieczeniowy - Specjalista ds. Ubezpieczeń.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym klikając w przycisk aplikowania lub na adres e-mail: [email protected]

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie w wybranymi kandydatami.