Oferta pracy

Broker Ubezpieczeniowy - Ubezpieczenia Komunikacyjne

MAK Ubezpieczenia Sp. z o.o.O firmie

MAK Ubezpieczenia Sp. z o.o.

Nefryt Office Center

Warszawa

GRUPA MAK to największa w branży firma brokerska z polskim kapitałem zrzeszająca w sobie spółki, które są potentatami na naszym rynku ubezpieczeniowym.

MAK działa i dba o bezpieczeństwo swoich Klientów już od 20 lat. W ich oczach jest zaufanym partnerem i specjalizuje się w obsłudze programów z zakresu ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych, na życie i odpowiedzialności cywilnej oraz finansowych zawsze najlepiej dopasowanych do rzeczywistych potrzeb Klientów, a ponad 300 pracowników w tym 100 licencjonowanych brokerów codziennie wspiera swoich Klientów budując unikalne, spersonalizowane rozwiązania ubezpieczeniowe.

NASZE WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe w zakresie nauk ścisłych
  • Uprawnienia brokerskie, bądź chęć ich nabycia
  • Doświadczenie w obsłudze programów ubezpieczeń komunikacyjnych
  • Łatwość nawiązywania i utrzymywania relacji biznesowych
  • Dobra znajomość języka angielskiego – mile widziane
  • Dobra znajomość Pakietu Office
  • Wysoka kultura osobista oraz komunikatywność w mowie i piśmie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Prowadzenie pełnej dokumentacji obsługi Klienta i zawieranych ubezpieczeń
  • Realizowanie procedury wznowienia polis
  • Identyfikowanie potrzeb oraz przygotowywanie ofert ubezpieczeń
  • Negocjowanie z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, Klientami, Brokerami
  • Nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami

ROLA W ZESPOLE

Specjalista ds. Ubezpieczeń Komunikacyjnych jako członek zespołu MAK ubezpieczenia pracuje nad identyfikowaniem potrzeb oraz przygotowywaniem ofert ubezpieczeń, w tym prowadzeniem negocjacji z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi. Głównym obowiązkiem nawiązywaniem i utrzymywaniem długofalowych relacji z Klientami, przy efektywnym wykorzystaniu posiadanej wiedzy oraz dostępnych zasobów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Grupę MAK z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 39, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy