Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Broker Ubezpieczeniowy – ubezpieczenia majątkowe

Alfa Strategy Sp. z o.o.

  • Adama Naruszewicza 6, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Adama Naruszewicza 6

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie obsługi programów ubezpieczeniowych

  • Monitorowanie i analiza potrzeb klientów

  • Opracowywanie zapytań oraz negocjowanie warunków z Zakładami Ubezpieczeń

  • Przygotowywanie prezentacji i raportów dla klienta

  • Wsparcie w pozyskiwaniu nowych klientów

  • Dbanie o etykę i profesjonalizm w działaniu i reprezentowaniu firmy

Nasze wymagania

  • Zdany egzamin brokerski lub deklaracja uzyskania uprawnień w najbliższym czasie

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w obszarze ubezpieczeń majątkowych

  • Doświadczenie we współpracy z Klientami korporacyjnymi

  • Umiejętność dynamicznej pracy pod presją czasu

  • Komunikatywność i predyspozycje do pracy zespołowej

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe

  • Znajomość procedur wynikających z Ustawy PZP

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B

  • Atrakcyjne zarobki, premie roczne oraz prowizje od wyników sprzedażowych.

  • Pakiet ubezpieczeń na życie oraz zdrowotnych

  • Specjalistyczne szkolenia zawodowe dostosowane do indywidualnych potrzeb i wymagań stanowiska

Alfa Strategy to renomowana kancelaria brokerska istniejąca na rynku ubezpieczeń od 2009 roku. Od wielu lat z dużymi sukcesami prowadzimy działalność w zakresie pośrednictwa ubezpieczeniowego wspierając w zarządzaniu ryzykiem wiele podmiotów zarówno z sektora prywatnego jak i publicznego.

Oferujemy ekskluzywny serwis brokerski na najwyższym poziomie.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy i poszerzaniem naszego zespołu profesjonalistów poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko Brokera Ubezpieczeniowego.

Przewiń do profilu firmy