Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Alfa Strategy Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Broker ubezpieczeniowy - ubezpieczenia transportowe

Alfa Strategy Sp. z o.o.

Adama Naruszewicza 6

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie zapytań ofertowych, raportów brokerskich oraz innych dokumentów związanych z czynnościami brokerskimi;

  • Wdrażanie oraz obsługa programów ubezpieczeniowych dla branży TSL;

  • Utrzymywanie dobrych relacji z zakładami ubezpieczeń oraz klientami firmy;

Nasze wymagania

  • Znajomość rynku ubezpieczeń dla sektora TSL, w tym ubezpieczeń OCP, OCS oraz cargo;

  • Znajomość przepisów transportowych, w tym ustawy Prawo przewozowe oraz Konwencja CMR;

  • Wiedza w zakresie likwidacji szkód transportowych;

  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku u brokera ubezpieczeniowego oraz zdany egzamin brokerski;

  • Dobra organizacja pracy;

  • Aktywność i zaangażowanie w wykonywaną pracę;

  • Komunikatywność oraz umiejętności negocjacyjne.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę ;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Sponsorowany pakiet ubezpieczenia medycznego i grupowego na życie

  • Możliwość realizacji ciekawych projektów zawodowych;

  • Przyjazne i stabilne środowisko pracy w dogodnej lokalizacji przy stacji metra Wierzbno;

  • Specjalistyczne szkolenia.

Kancelaria brokerska Alfa Strategy Sp. z o.o., specjalizująca się w obsłudze klientów z branży TSL, poszukuje brokera ubezpieczeniowego z doświadczeniem w zakresie ubezpieczeń transportowych oraz komunikacyjnych. Broker ubezpieczeniowy - ubezpieczenia transportowe

Przewiń do profilu firmy