Oferta pracy

Broker Ubezpieczeniowy

Willis Towers Watson Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Domaniewska 34A, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Willis Towers Watson Polska Sp. z o.o.

Domaniewska 34A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Negocjować z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, Klientami, Brokerami

  • Weryfikować polisy indywidualne, OWU i SWU

  • Zapewniać pełną obsługę ubezpieczeniową kontraktu klienta korporacyjnego w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych i agro

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letniego doświadczenia w obszarze ubezpieczeń komunikacyjnych/majątkowych/agro (Klient leasingowy i flotowy)

  • Zdanego egzaminu brokerskiego

  • Dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • Doświadczenia w obsłudze Klientów korporacyjnych

  • Umiejętności budowania i utrzymywania relacji z klientami

  • Znajomość na poziomie średniozaawansowanym narzędzi pakietu Microsoft Office (m.in. Word, Excel, PowerPoint)”

  • Dobrej organizacji pracy własnej i umiejętności pracy w zespole

  • Znajomości rynku ubezpieczeń

To oferujemy

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Ciągły rozwój kompetencji wspierany przez doświadczony i skuteczny Zespół

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Zatrudnienie w największej firmie brokerskiej

  • Światowe know-how w tworzeniu i obsłudze programów ubezpieczeniowych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne