Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Broker Ubezpieczeniowy

Insurance Brokers sp z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 23 dni
    do: 18 sie 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa Klientów INSURANCE BROKERS Sp. z o.o. w zakresie ubezpieczeń majątkowych i finansowych (tj. gwarancji ubezpieczeniowych oraz ubezpieczenia kredytu kupieckiego)

  • negocjowanie warunków ubezpieczenia w Towarzystwach Ubezpieczeniowych

  • przygotowanie ofert ubezpieczenia

  • zawieranie umów generalnych w Towarzystwach Ubezpieczeniowych

  • obsługa serwisowa umów ubezpieczenia

Nasze wymagania

  • wykształcenie min średnie

  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • znajomość branży ubezpieczeniowej, w tym wiedza i doświadczenie w segmencie ubezpieczeń majątkowych i finansowych

  • posiadanie uprawnień do wykonywania zawodu brokera lub gotowość do ich uzyskania w terminie do jednego roku od momentu zatrudnienia lub nawiązania współpracy

  • prawo jazdy kat. B

  • umiejętność posługiwania się narzędziami pakietu Microsoft Office (MS Excel i MS Word)

To oferujemy

  • umowa o pracę (pełny etat)

  • praca od poniedziałku do piątku

  • stałe godziny pracy (8-16) lub (9-17)

  • cykliczne szkolenia

  • atrakcyjne wynagrodzenie (część stała + prowizja)

  • laptop, telefon

  • ubezpieczenie medyczne dla pracownika

  • miejsce pracy: Astoria Premium Offices, ul. Przeskok 2, 00-032 Warszawa

Insurance Brokers sp z o.o.

Od początku działalności jesteśmy zorientowani na kompleksową i profesjonalną obsługę ubezpieczeniową firm z sektora transportowego i paliwowego. Większą część naszego portfela Klientów stanowią takie firmy jak m.in. przewoźnicy drogowi, importerzy i dystrybutorzy paliw.

Na przestrzeni ostatnich kilku lat otworzyliśmy się szerzej na inne branże, w efekcie tego mamy przyjemność obsługiwać wiele firm budowlanych, produkcyjnych, handlowych i innych.

Nadrzędnym celem jaki sobie stawiamy w obsłudze brokerskiej, jest pełne zadowolenie Klienta. Aby je zapewnić, konstruujemy niestandardowe programy ubezpieczeniowe, negocjujemy koszty, a w przypadku dużych i skomplikowanych ryzyk poszukujemy pokrycia ubezpieczeniowego na międzynarodowych rynkach.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje