Zgodnie z art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia od dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) „RODO”, informujemy, że: Administratorem Pani/a danych osobowych jest MAI Insurance Brokers Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Obozowa 57, adres e-mail: [email protected], tel. kontaktowy +48 (22) 430 20 00. W sprawach związanych z przetwarzaniem Pani/a danych przez Administratora można kontaktować się z wykorzystaniem powyższych danych lub z wyznaczonym u Administratora Inspektorem ochrony danych na adres e-mail: [email protected] Pani/a dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, na podstawie przepisów prawa pracy (art. 6 ust. 1 lit. c RODO). Dane niewymagane przepisami prawa, przekazane przez Pana/ią w przesłanych dokumentach, będą przetwarzane na podstawie zgody, za jaką zostanie potraktowane ich przekazanie (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Dodatkowo Pani/a dane osobowe, mogą być przetwarzane w celach związanych z przyszłymi procesami rekrutacji, na podstawie odrębnie wyrażonej przez Panią/a zgody. Podanie przez Panią/a danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 22(1) Kodeksu pracy jest obowiązkowe i niezbędne do udziału w procesie rekrutacji. Podanie przez innych danych nie ma wpływu na proces rekrutacji i nie jest niezbędne. Zgodę na przetwarzanie danych osobowych można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce przed jej wycofaniem. Odbiorcami Pani/a danych osobowych mogą być wyłącznie podmioty, które uprawnione są do ich otrzymania na mocy przepisów prawa. Ponadto mogą być one ujawnione podmiotom, z którymi Administrator zawarł umowę na świadczenie usług serwisowych dla systemów informatycznych wykorzystywanych przy ich przetwarzaniu. Pani/a dane osobowe przechowywane będą przez okres 3 miesiące po zakończeniu procesu rekrutacji. W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do dalszych celów rekrutacji, dane będą przetwarzane przez okres wskazany przez Panią/a. Posiada Pan/i prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, a także ich sprostowania (poprawiania). Przysługuje Pani/u także prawo do żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także sprzeciwu na przetwarzanie, przy czym przysługuje ono jedynie w sytuacji, jeżeli dalsze przetwarzanie nie jest niezbędne do wywiązania się przez Administratora z obowiązku prawnego i nie występują inne nadrzędne prawne podstawy przetwarzania. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi na realizowane przez Administratora przetwarzanie Pani/a danych do Prezesa UODO (uodo.gov.pl, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Broker w Dziale Ubezpieczeń Komunikacyjnych

MAI Insurance Brokers Poland Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 20 dni
    do: 22 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Identyfikowanie potrzeb oraz przygotowanie indywidulanych ofert ubezpieczeń

  • Prowadzenie pełnej dokumentacji obsługi Klienta i zawieranych ubezpieczeń

  • Budowanie bazy oraz utrzymywanie długofalowych relacji z klientami

  • Prowadzenie rozmów i negocjacji

Nasze wymagania

  • Zdany egzamin brokerski – będzie atutem

  • Dobra znajomości rynku ubezpieczeń

  • Łatwość nawiązywania i utrzymywania relacji biznesowych

  • Komunikatywność, zdolności negocjacyjne

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1 będzie atutem

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • elastyczne godziny pracy, home office

  • pakiet benefitów, m.in. opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, karta sportowo-rekreacyjna

  • bezpłatny kursy języka angielskiego

  • pracę w przyjaznym i zgranym zespole