Ta oferta pracy jest nieaktualna od 322 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sprzedawca Ofert Turystycznych

  • Gdańsk, Miszewo (pow. kartuski), pomorskie
  • Specjalista
  • 03.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Luxury Sails Sp. z o.o.

    Firma LUXURY SAILS Sp. z o.o. poszukuje SPRZEDAWCY OFERT TURYSTYCZNYCH do sprzedaży i obsługi czarterów i rejsów własnej floty jachtów na wodach tropikalnych oraz prowadzenia działań marketingowych i biurowych.

    Miejsce pracy: Gdańsk (okolice), Miszewo (pow. kartuski)
    Region: pomorskie

    OBOWIĄZKI:

    • praca na systemach rezerwacyjnych/bookingowych, takich jak SEDNA SYSTEM, NAUSYS, BOAT BOOKER, MISTER BOOKING, etc.
    • praca mailowa i telefoniczna z agentami, klientami, podwykonawcami
    • aktualizacja www i terminarza rejsów, szkoleń i czarterów
    • planowanie, wdrażanie i analiza kampanii marketingowych/mailingowych
    • tworzenie pozytywnego wizerunku marki w sieci
    • administrowanie kont, tworzenie strategii marketingowej na portalach społecznościowych: Facebook, Instagram, etc.
    • pozyskiwanie nowych klientów i partnerów biznesowych
    • analiza kluczowych wskaźników i ich optymalizacja
    • analiza działania konkurencji
    • tworzenie kreacji reklamowych
    • praca biurowa
    • przygotowywanie raportów

    WYMAGAMY OD KANDYDATA/TKI:

    • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku min 1 rok
    • znajomości zagadnień i praktycznej wiedzy z tematyk: systemy bookingowe, żeglarskie lub turystyczne, lotnicze, SEM/SEO, ePR, email marketing, landing page, reklama Facebook, Youtube, Instagram, Twitter, grafika komputerowa, itp.
    • umiejętności samodzielnego tworzenia i analizowani kampanii adwords, mailing
    • umiejętności podstawowej obsługi programów graficznych i video
    • biegłej znajomości i obsługi komputera, programów środowiska Windows (w tym dobra znajomość pakietu MS Office) oraz swobodne poruszanie się w Internecie (wyszukiwanie informacji, docieranie do grup docelowych właściwymi kanałami, itp.)
    • umiejętności tworzenia oficjalnych i/lub biznesowych wiadomości e-mail
    • doświadczenia w pracy na systemach CMS
    • kreatywności, inicjatywy oraz samodzielności
    • rzetelności oraz odpowiedzialności za powierzone zadania
    • rozwiniętych umiejętności analitycznych i bardzo dobrej organizacji pracy własnej bez konieczności nadzoru i pomocy
    • umiejętności pracy na kilku projektach jednocześnie
    • biegłej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie, większa część pracy polega na rozmowach telefonicznych z dostawcami i ustalaniu warunków handlowych
    • prawa jazy kat B
    • wykształcenia wyższego

    MILE WIDZIANE:

    • ukończone kursy Google Adwords, Analytics, narzędzia graficzne|
    • znajomość drugiego języka obcego
    • podstawowa znajomość html
    • znajomość branży żeglarskiej
    • bliskość zamieszkania

    OFERUJEMY

    • stałe zatrudnienie na zasadzie kontraktu managerskiego lub umowy ze spółką zagraniczną, zadowalające zarobki plus udział procentowy z zysku, szybki rozwój, pracę w dynamicznym zespole.

    MIEJSCE PRACY:

    Miszewo koło Żukowa / Banina

    WYMAGANE DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA:

    • CV i list motywacyjny,
    • kopie dokumentów potwierdzające wykształcenie, staż pracy oraz dodatkowe umiejętności,
    • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji,

    Dokumenty proszę przesyłać na adres mailowy biura klikając w przycisk Aplikuj, w tytule wpisując „Sprzedawca Ofert Turystycznych"– CV (imię i nazwisko)

    Prosimy o dopisanie na aplikacji klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż dane te w przypadku niewykorzystania w procesie rekrutacji ulegają zniszczeniu”

    Zastrzegamy, że odezwiemy się do wybranych kandydatów którzy spełniają powyższe kryteria.