Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sprzedawca Ofert Turystycznych

  • Gdańsk, Miszewo (pow. kartuski), pomorskie
  • Specjalista
  • 03.08.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Luxury Sails Sp. z o.o.

Firma LUXURY SAILS Sp. z o.o. poszukuje SPRZEDAWCY OFERT TURYSTYCZNYCH do sprzedaży i obsługi czarterów i rejsów własnej floty jachtów na wodach tropikalnych oraz prowadzenia działań marketingowych i biurowych.

Miejsce pracy: Gdańsk (okolice), Miszewo (pow. kartuski)
Region: pomorskie

OBOWIĄZKI:

  • praca na systemach rezerwacyjnych/bookingowych, takich jak SEDNA SYSTEM, NAUSYS, BOAT BOOKER, MISTER BOOKING, etc.
  • praca mailowa i telefoniczna z agentami, klientami, podwykonawcami
  • aktualizacja www i terminarza rejsów, szkoleń i czarterów
  • planowanie, wdrażanie i analiza kampanii marketingowych/mailingowych
  • tworzenie pozytywnego wizerunku marki w sieci
  • administrowanie kont, tworzenie strategii marketingowej na portalach społecznościowych: Facebook, Instagram, etc.
  • pozyskiwanie nowych klientów i partnerów biznesowych
  • analiza kluczowych wskaźników i ich optymalizacja
  • analiza działania konkurencji
  • tworzenie kreacji reklamowych
  • praca biurowa
  • przygotowywanie raportów

WYMAGAMY OD KANDYDATA/TKI:

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku min 1 rok
  • znajomości zagadnień i praktycznej wiedzy z tematyk: systemy bookingowe, żeglarskie lub turystyczne, lotnicze, SEM/SEO, ePR, email marketing, landing page, reklama Facebook, Youtube, Instagram, Twitter, grafika komputerowa, itp.
  • umiejętności samodzielnego tworzenia i analizowani kampanii adwords, mailing
  • umiejętności podstawowej obsługi programów graficznych i video
  • biegłej znajomości i obsługi komputera, programów środowiska Windows (w tym dobra znajomość pakietu MS Office) oraz swobodne poruszanie się w Internecie (wyszukiwanie informacji, docieranie do grup docelowych właściwymi kanałami, itp.)
  • umiejętności tworzenia oficjalnych i/lub biznesowych wiadomości e-mail
  • doświadczenia w pracy na systemach CMS
  • kreatywności, inicjatywy oraz samodzielności
  • rzetelności oraz odpowiedzialności za powierzone zadania
  • rozwiniętych umiejętności analitycznych i bardzo dobrej organizacji pracy własnej bez konieczności nadzoru i pomocy
  • umiejętności pracy na kilku projektach jednocześnie
  • biegłej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie, większa część pracy polega na rozmowach telefonicznych z dostawcami i ustalaniu warunków handlowych
  • prawa jazy kat B
  • wykształcenia wyższego

MILE WIDZIANE:

  • ukończone kursy Google Adwords, Analytics, narzędzia graficzne|
  • znajomość drugiego języka obcego
  • podstawowa znajomość html
  • znajomość branży żeglarskiej
  • bliskość zamieszkania

OFERUJEMY

  • stałe zatrudnienie na zasadzie kontraktu managerskiego lub umowy ze spółką zagraniczną, zadowalające zarobki plus udział procentowy z zysku, szybki rozwój, pracę w dynamicznym zespole.

MIEJSCE PRACY:

Miszewo koło Żukowa / Banina

WYMAGANE DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA:

  • CV i list motywacyjny,
  • kopie dokumentów potwierdzające wykształcenie, staż pracy oraz dodatkowe umiejętności,
  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji,

Dokumenty proszę przesyłać na adres mailowy biura klikając w przycisk Aplikuj, w tytule wpisując „Sprzedawca Ofert Turystycznych"– CV (imię i nazwisko)

Prosimy o dopisanie na aplikacji klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż dane te w przypadku niewykorzystania w procesie rekrutacji ulegają zniszczeniu”

Zastrzegamy, że odezwiemy się do wybranych kandydatów którzy spełniają powyższe kryteria.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się