Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Brukarz

3M DEVELOPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 21 godzin temu
  • Pracownik fizyczny
Spółka 3M Development powstała w ramach rozwoju firmy Zielony Architekt, istniejącej na rynku od 2006 roku. Z pasją aranżujemy kompleksowe, zielone przestrzenie, tworzymy zielone dachy, budujemy drogi, parkingi, ścieżki rowerowe, place zabaw, boiska i z entuzjazmem realizujemy niestandardowe projekty.

Nasz zespół składa się z architektów krajobrazu, ogrodników, brukarzy, których profesjonalizm opiera się na wykształceniu oraz wieloletnim doświadczeniu.

W związku z rozwojem firmy 3 M Development chętnie podejmiemy współpracę ekipami brukarskimi oraz samodzielnymi brukarzami. Przewidujemy także możliwość współpracy pracownikami pomocniczymi.
Brukarz

Opis stanowiska:

  • Układanie nawierzchni z kostki brukowej na osiedlach (teren Warszawy)
  • Usuwanie starej nawierzchni

Wymagania:

  • Doświadczenie przy pracach brukarskich
  • Chęć i zapał do pracy
  • Mile widziane własne narzędzia

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie płatne od metra kwadratowego, w tym premie
  • Długotrwałą możliwość współpracy przy dowolnej formie zatrudnienia

Pozostałe informacje:

  • Praca w godzinach 6.00 – 16.00 lub 7.00 do 17.00 od poniedziałku do soboty
  • Praca odbywa się na terenie całej Warszawy, w zależności od wykonywanej inwestycji. Istnieje możliwość wyjazdu z bazy w Raszynie
Prosimy o kontakt telefoniczny celem omówienia szczegółów: 665-051-385

Sprawdź nas na:

Ogłoszenie archiwalne