Logo Pracuj.pl

Brukarz

Drogbet Sp. z o.o. Sp. K.O firmie

  • wielkopolskie
    wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV

Twój zakres obowiązków

  • Zabezpieczenie miejsca pracy
  • Odbiór i transport materiałów na miejsce pracy
  • Rozbieranie uszkodzonych nawierzchni
  • Układanie nowych nawierzchni i ich przycinanie za pomocą specjalnych narzędzi
  • Obsługa maszyn brukarskich, naprawa i konserwacja sprzętu
  • Czytanie dokumentacji
  • Porządkowanie miejsca pracy

Nasze wymagania

  • Brak przeciwskazań medycznych do pracy fizycznej
  • Umiejętność obsługi podstawowych narzędzi brukarskich oraz maszyn
  • Zręczność manualna, precyzyjność, cierpliwość
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziana obsługa niwelatora

Brukarz, wielkopolskie