Logo Pracuj.pl

Brygadzist/ka Zespołu Sprzątającego

CLAR SYSTEMO firmie

  • Robakowo (pow. poznański)
    Robakowo (pow. poznański), wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad pracą podległego zespołu
  • tworzenie grafików pracy
  • nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP
  • reprezentowanie firmy w kontaktach z klientem
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów

Nasze wymagania

  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem (mile widziane w firmie sprzątającej)
  • nastawienie na cel
  • umiejętność pracy pod presją czasu i wyniku

To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu
  • pracę na samodzielnym stanowisku
  • udział w szkoleniach rozwojowych
  • atrakcyjny system premiowy

Grupa Kapitałowa Clar System (www.clarsystem.pl) to lider branży usług facility management, sprzątania i ochrony. Zatrudniamy ok. 10 000 pracowników na terenie całego kraju. Zaufało nam ponad 700 klientów. Należymy do Związku Pracodawców Branżowych „PSC” oraz Polskiej Izby Gospodarczej Czystości. Profesjonalizm naszej firmy potwierdzają certyfikaty jakości: ISO 14001:2005, Wielkopolska Jakość, Gwarant Czystości i Higieny.

Obecnie – w związku z rozwojem struktur Działu Operacyjnego – do naszego zespołu poszukujemy Kandydatów na stanowisko: BRYGADZIST/KA ZESPOŁU SPRZĄTAJĄCEGO

DO WYSŁANIA CV ZACHĘCAMY TAKŻE OSOBY POSIADAJĄCE ORZECZENIE O STOPNIU NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI

Aktualne oferty pracodawcy
KK/BR/2021

Brygadzist/ka Zespołu Sprzątającego, Robakowo (pow. poznański)