Oferta pracy

Brygadzista - Baterie

Mercedes-Benz Manufacturing Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Daimlera 5, Jawor, Polska
    Jawor, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Mercedes-Benz Manufacturing Poland Sp. z o.o.

Daimlera 5

Jawor

Mercedes-Benz Manufacturing Poland Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:

Brygadzista (Baterie)

Zakres obowiązków:

Do uruchomienia nowej linii baterii do samochodów elektrycznych, szukamy osób na stanowisko Brygadzisty, które będą miały następujące zadania:

  • Przestrzeganie ustalonych wymogów bezpieczeństwa pracy, zgłaszanie zauważonych zagrożeń.
  • Wykonywanie pracy wg ustalonych standardów, z dbałością o najwyższą jakość produktu.
  • Zgłaszanie pomysłów innowacyjnych zgodnie z filozofią „ciągły rozwój”.
  • Zapewnienie ciągłości produkcji, wykonywanie zadań w wyznaczonym czasie.
  • Analiza koniecznych czynności montażowych w przypadku zmian lub wdrożeń nowych produktów.
  • Analizowanie i dokumentacja przyczyn awarii, analiza błędów.
  • Przeprowadzanie pomiarów i testów na stanowiskach końcowych.
  • Organizacja pracy grupowej, realizacja planu produkcyjnego na podstawie zleceń przy zachowaniu wymogów jakościowych oraz wydajnościowych.
  • Zapewnienie produkcji w przypadku zmian planu produkcyjnego przy uwzględnieniu zasobów oraz współpraca z wydziałami wspierającymi produkcję (kontrola jakości, utrzymanie ruchu, logistyka).

Wymagania:

  • Preferowane wykształcenie: średnie elektryczne / elektrotechniczne / energetyczne. Uprawnienia SEP byłyby dodatkowym atutem.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Gotowość do wyjazdów zagranicznych.
  • Doświadczenie w uruchomieniu nowych projektów – mile widziane.
  • Znajomość języka niemieckiego bądź angielskiego – mile widziana.
  • Rzetelność, dokładność, odpowiedzialność.
  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków.
  • Zdolność do działania pod presją czasu z nastawieniem na terminowość realizacji zadań.
  • Wysokie standardy etyczne.

Czego możesz się spodziewać?

  • SYSTEM PREMIOWY
  • KARTA SPORTOWA
  • KARTA
    KULTURA
  • OPIEKA MEDYCZNA
  • UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE
  • SZKOLENIA
  • PRZYJAZNA ATMOSFERA
  • ŚWIEŻE
    OWOCE
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy