Ta oferta pracy jest nieaktualna od 125 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Brygadzista

  • Bolesławiec, dolnośląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 11.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nasz Klient, firma z branży produkcyjnej, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko brygadzisty.

    Brygadzista
    Nr ref.: /231/02/2019/DP/36937
    Bolesławiec
    oferujemy
    • Umowę o pracę podpisaną bezpośrednio z firmą Klienta i stabilne warunki zatrudnienia
    • Pracę w podstawowym systemie czasu pracy w godz. 8.00 - 16.00
    • Pracę w nowoczesnym zakładzie
    • Kontakt z nowymi technologiami przemysłowymi
    • Zatrudnienie w firmie o międzynarodowym zasięgu
    • Atrakcyjne, adekwatne do posiadanych umiejętności i osiąganych efektów wynagrodzenie
    • Stałą możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    • Dodatkowe benefity
    zadania
    • Zarządzanie zespołem kilkunastu pracowników
    • Planowanie i realizacja oraz udoskonalenie procesu produkcji
    • Zarządzanie gospodarką materiałową
    • Kontrola stanu i nadzór nad powierzonymi maszynami oraz środkami technicznymi
    • Tworzenie raportów, zestawień i instrukcji (IK, IP)
    • Bieżące przestrzeganie warunków BHP i regulaminu pracy wśród personelu
    oczekujemy
    • Wykształcenie średnie, mile widziane wyższe techniczne
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym
    • Kreatywność i odpowiedzialność
    • Umiejętności kierowania zespołami ludzkimi
    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47