Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Brygadzista – branża telekomunikacyjna

IPM - International Personal Management

20 00025 000 brutto / mies.
  • Aachen, Bonn, Kolonial, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Zarzadzanie i delegowanie zadań zespołów 4-5 osobowych

  • pomoc pracownikom w odpowiednim wykonywaniu prac budowalnych polegajacych na rozprowadzaniu, ukladaniu swiatlowodow oraz nadzór I kontrola techniczna wytwarzania tych elementow (Branza telekomunikacyjna), okablowanie, wymiana kabli telekomunikacyjnych na swiatlowody)

  • kontrolowanie przestrzegania zasad bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przeciwpożarowych, wedlug przepisow niemieckich

  • przygotowywanie raportów cotygodniowych z zakresu ilosc wykonanych prac, wykopow.i szkicu wykopow, sprawowanie nadzoru nad dokumentacją firmy,

  • Lokalizowanie i korygowanie błędów i niedokładności wykonawczych

  • troszczenie się o powierzone mienie przedsiębiorstwa

  • kooperacja z kierownictwem w języku polskim i niemieckim

Nasze wymagania

  • Doświadczenie 2-3 lata w zarzadzaniu zespołem 4-5 osobowym na budowach drogowych (wykopy, kładzenie instalacji)

  • Mile widziane uprawnienia budowalne w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń lub budownictwa drogowego - Tiefbau / Straßenbau

  • Znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie co najmniej na poziomie B1 (komunikacja w miejscu pracy w Niemczech)

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Gotowość do relokacji do pracy w Niemczech

Mile widziane

  • doświadczenie w branży światłowodu w Niemczech lub chęć nauczenia się i rozwoju

  • posiadanie uprawnień do projektowania I kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń

To oferujemy

  • Miejsce pracy: budowy na rejonie Aachen lub Bonn

  • Umowa na czas nieokreślony na niemieckich warunkach (niemiecki podatek i ubezpieczenie)

  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia od 2500 € netto plus 600€ premia plus do dyspozycji samochód służbowy i opłacone zakwaterowanie - dodatkowo premia roczna uzależniona od wyników pracy

  • Firma oferuje mieszkanie oraz samochody służbowe na dojazdy do pracy oraz telefon służbowy i laptop.

  • System czasu pracy 4:1, tj. 4 tygodnie praca w Niemczech, 1 tydzień możliwość wyjazdu do Polski

  • Możliwość poszerzania nauki języka niemieckiego poprzez kursy językowe