Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Brygadzista Brygady Zbrojarzy-Betoniarzy - Foreman

SEC POMORZE sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Norwegia

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

Grupa SEC od 2010 roku, w skład której wchodzą polskie SEC Pomorze oraz norweskie SEC Norge AS, jest znaczącą marką w branży przemysłu morskiego. Wykonujemy usługi z zakresu produkcji konstrukcji stalowych, instalacji rurociągów przemysłowych oraz konstrukcji przemysłu offshore i wind offshore.

Grupa SEC świadczy usługi na terenie Polski, jak i na rynkach międzynarodowych. Naszymi klientami są światowe koncerny takie jak: Kvaerner AS, Konecranes Lifting Business, Aker Solutions oraz Frontica.

Dlatego by, sprostać oczekiwaniom naszych klientów poszukujemy Brygadzistów Budowy do projektu związanego z budową serii fundamentów pod pływające farmy wiatrowe

Opis stanowiska:

  • Bezpośredni nadzór nad realizacją robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i harmonogramy;
  • Bezpośredni nadzór nad personelem budowlanym;
  • Koordynacja przebiegu procesu realizacji w zakresie terminów, logistyki, odbiorów etapów robót;
  • Odpowiedzialność za jakość i terminowość realizowanych robót;
  • Bieżące raportowanie o przebiegu prac;
  • Przygotowanie dokumentacji podwykonawczej;
  • Wspieranie techniczne zespołów realizacyjnych;

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w kierunku budownictwa lądowego, morskiego lub kierunki pokrewne;
  • Co najmniej 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku, najlepiej w obszarze energetyki odnawialnej.
  • Znajomość języka angielskiego, biegła w mowie i piśmie;
  • Gotowość do budowy zespołów produkcyjnych;
  • Znajomość obsługi komputera, MS Office;

    Mile widziane:

  • Znajomość obsługi MS Project lub MIPS;
  • Wiedza/certyfikat z zakresu zarządzania projektami;
  • Zainteresowanie obszarem energetyki i farm wiatrowych;

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Ciekawą pracę w zgranym, dynamicznie rozwijającym się zespole;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Udział w ciekawych i wymagających projektach;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Praca w rotacji;

Ogłoszenie archiwalne