Oferta pracy

Brygadzista/Brygadzistka

DOT2DOT S.A.

  • Kowale (pow. gdański)

    Kowale (pow. gdański), pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • codzienna realizacja zleceń produkcyjnych pod kątem ilości, terminowości i jakości

  • organizacja pracy i zarządzanie zespołem podległych pracowników

  • dbałość o zachowanie efektywności procesu produkcyjnego pod kątem wydajności i jako-ści

  • sporządzanie dziennych i miesięcznych raportów

  • usprawnienia procesów produkcji

  • odpowiedzialność za przestrzeganie przez podległych pracowników prawidłowej organiza-cji pracy

Nasze wymagania

  • posiadasz minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (w branży poligraficznej mile widziane)

  • cechuje Cię umiejętność organizowania pracy w zespole

  • jesteś ukierunkowany na realizację celu

  • jesteś gotowy pracować na 3 zmiany

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • program wdrożenia do organizacji

  • narzędzia niezbędne do pracy

  • system premiowy uzależniony od wyników pracy

  • ubezpieczenia grupowe na preferencyjnych warunkach

  • ubezpieczenie dziecka na preferencyjnych warunkach

  • przyjazną atmosferę i zgrany zespół profesjonalistów

  • dodatki do zakwaterowania w przypadku zmiany miejsca zamieszkania

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • ubezpieczenie na życie, w tym dzieci i młodzieży

Grupa Dot2Dot powstała z połączenia czołowych polskich firm z obszaru produkcji opakowań, które realizują najbardziej skomplikowane projekty i globalne kontrakty w tym zakresie.

Klientami naszej spółki są największe światowe korporacje oraz średniej wielkości firmy, a nasze portfolio obejmuje wiele renomowanych marek.

Posiadamy 3 nowoczesne fabryki, dzięki czemu pilne zlecenia realizowane są niezwłocznie. Ko-rzystając z zasobów ponad 40-osobowego zespołu projektowego wiemy, jak postępować zgod-nie z przyjętymi standardami, ale także w razie potrzeby nie wahamy się działać nieszablonowo.

Wszystko co robimy w DOT2DOT opiera się na naszym zaangażowaniu w wysokie standardy zarządzania przy jednoczesnym poszanowaniu aspektów jakości i zrównoważonego rozwoju produktu.

Przewiń do profilu firmy