Logo Pracuj.pl

Brygadzista/Brygadzistka

DOT2DOT S.A.O firmie

  • Kowale (pow. gdański)
    Kowale (pow. gdański), pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • codzienna realizacja zleceń produkcyjnych pod kątem ilości, terminowości i jakości
  • organizacja pracy i zarządzanie zespołem podległych pracowników
  • dbałość o zachowanie efektywności procesu produkcyjnego pod kątem wydajności i jako-ści
  • sporządzanie dziennych i miesięcznych raportów
  • usprawnienia procesów produkcji
  • odpowiedzialność za przestrzeganie przez podległych pracowników prawidłowej organiza-cji pracy

Nasze wymagania

  • posiadasz minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (w branży poligraficznej mile widziane)
  • cechuje Cię umiejętność organizowania pracy w zespole
  • jesteś ukierunkowany na realizację celu
  • jesteś gotowy pracować na 3 zmiany

To oferujemy

  • umowę o pracę
  • program wdrożenia do organizacji
  • narzędzia niezbędne do pracy
  • system premiowy uzależniony od wyników pracy
  • ubezpieczenia grupowe na preferencyjnych warunkach
  • ubezpieczenie dziecka na preferencyjnych warunkach
  • przyjazną atmosferę i zgrany zespół profesjonalistów
  • dodatki do zakwaterowania w przypadku zmiany miejsca zamieszkania

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników
  • ubezpieczenie na życie, w tym dzieci i młodzieży

Grupa Dot2Dot powstała z połączenia czołowych polskich firm z obszaru produkcji opakowań, które realizują najbardziej skomplikowane projekty i globalne kontrakty w tym zakresie.

Klientami naszej spółki są największe światowe korporacje oraz średniej wielkości firmy, a nasze portfolio obejmuje wiele renomowanych marek.

Posiadamy 3 nowoczesne fabryki, dzięki czemu pilne zlecenia realizowane są niezwłocznie. Ko-rzystając z zasobów ponad 40-osobowego zespołu projektowego wiemy, jak postępować zgod-nie z przyjętymi standardami, ale także w razie potrzeby nie wahamy się działać nieszablonowo.

Wszystko co robimy w DOT2DOT opiera się na naszym zaangażowaniu w wysokie standardy zarządzania przy jednoczesnym poszanowaniu aspektów jakości i zrównoważonego rozwoju produktu.

Brygadzista/Brygadzistka, Kowale (pow. gdański)