brygadzista / brygadzistka

  • Lubań, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 2018-07-05
  • Ważna jeszcze 14 dni (do 2018-08-04)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jeśli miałeś/aś okazję zarządzać zespołem w obszarze produkcyjnym i chcesz się dalej rozwijać w tym zakresie, mój Klient - lider w branży kosmetycznej z terenu Lubania - poszukuje jeszcze 2 osób na stanowisko BRYGADZISTY/KI dla swojej wzrastającej załogi produkcyjnej.

    Nr ref.: /380/05/2018/BF/22505
    Lubań
    oferujemy
    • pracę w stabilnej i wciąż rozwijającej się firmie
    • wsparcie w codziennym pełnieniu obowiązków
    • umowę o pracę bez pośredników
    • niezbędny etap szkoleń wdrażających
    • podstawę wynagrodzenia plus miesięczną premię
    • atrakcyjne środowisko pracy bez uciążliwych warunków
    zadania
    • zarządzanie zespołem podległych pracowników, wyznaczanie zadań
    • nadzór nad prawidłowym wykonywaniem planu produkcyjnego
    • sprawowanie nadzoru nad produkcją w tym nadzór nad dokumentacją i prawidłowym przebiegiem procesów
    • dbałość o przestrzeganie przepisów BHP i P-POŻ
    • cykliczne raportowanie

    oczekujemy
    • doświadczenia w pracy na pokrewnym stanowisku w obszarze produkcyjnym
    • dobrej organizacji czasu pracy
    • poczucia odpowiedzialności za powierzone zadania oraz zespół

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47