Oferta pracy

Brygadzista / Brygadzistka produkcji

COCI E-MOTION sp. z o.o.O firmie

  • Matuszewska 14
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

COCI E-MOTION sp. z o.o.

Matuszewska 14

Warszawa

www.ebike.com.pl

Jesteśmy producentem z branży rowerowej (rowery elektryczne).

Obecnie firma poszukuje do swojej siedziby w Warszawie osoby na stanowisko:

Brygadzista/Brygadzistka produkcji

Głównie obowiązki brygadzisty:

  • Sprawowanie nadzoru nad produkcją i przygotowywanie materiałów do produkcji
  • Prowadzenie ewidencji, dokumentacji i sporządzanie raportów produkcyjnych
  • Realizacja planu produkcji w wyznaczonym terminie, ustalonym z danym kierownikiem
  • Wsparcie w rozwiązywaniu bieżących problemów
  • Stała współpraca z inżynierem produkcji
  • Dbałość o przestrzeganie przepisów BHP
  • Zarządzanie zespołem podległych pracowników – wyznaczanie, kontrolowanie zadań
  • Motywowanie zespołu do efektywnej pracy
  • Realizacja strategii firmy
  • Samodzielne stanowisko

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem oraz przy produkcji
  • Obsługa programów komputerowych (MS Office)
  • Bardzo dobra organizacja pracy, kreatywność, energia i motywacja do pracy
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego- mile widziane
  • Praca w serwisie rowerowym- mile widziane
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie
  • Ambitną pracę z możliwością rozwoju kariery i zdobycia unikalnych doświadczeń zawodowych w rozwijającej się branży
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę
  • Niezbędne narzędzia do pracy na stanowisku
  • Parking przed praca
  • Praca od Pon do Pt między 7:00-15:00

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy