Oferta pracy

Brygadzista

SII Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Jasnogórska 79

Śródmieście

Częstochowa

Twój zakres obowiązków

  • Budowa szaf oraz pulpitów sterowniczych

  • Wykonywanie prac serwisowych instalacji elektrycznej maszyn i urządzeń

  • Montaż tras kablowych oraz układanie kabli

  • Podłączanie silników, czujników, kamer oraz innych urządzeń zgodnie z dokumentacją

  • Montaż systemów automatyki u klienta

  • Zarządzanie i koordynacja pracy zespołu elektryków/mechaników

  • Stały nadzór nad jakością wykonywanych prac

  • Nadzór nad terminową realizacją projektu

  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów bhp, ppoż. w miejscu pracy

Nasze wymagania

  • Wysoka dyspozycyjność do zagranicznych wyjazdów służbowych (min 70-80% czasu pracy w delegacji w skali roku) – warunek konieczny

  • Około 7 lat doświadczenia na podobnym stanowisku monterskim

  • Doświadczenie w zarządzaniu grupą pracowników

  • Praktyczna umiejętność obsługi narzędzi ręcznych oraz elektronarzędzi

  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną, umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • Asertywność i komunikatywność

  • Umiejętność pracy z klientem

  • Umiejętności planistyczne i organizacyjne

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pierwsze miejsce w rankingu Great Place to Work 2021 - to dzięki opiniom pracowników otrzymujemy tytuł i wdrażamy nowe pomysły

  • Dziesiątki fascynujących projektów dla prestiżowych marek z całego świata – możesz je zmieniać dzięki aplikacji Job Changer

  • Stabilność zatrudnienia – 1 MLD PLN przychodu, brak długów, status preferowanego dostawcy u wielu klientów

  • Fantastyczna atmosfera stworzona przez wszystkich Sii Power People

  • Stawiamy na Twój rozwój - meetupy, webinary, platforma szkoleniowa i blog technologiczny – Ty wybierasz

  • 500 000 PLN rocznie na Twoje pomysły - taką kwotą wspieramy pasje i akcje wolontariackie naszych pracowników

  • Bogaty pakiet benefitów - prywatna opieka zdrowotna, platforma MyBenefit, zniżki na samochody i więcej

  • Komfortowe miejsce pracy - pracuj w naszych biurach klasy A lub zdalnie

Etapy rekrutacji
1

Wyślij do nas swoje CV

2

Weź udział w rozmowie rekrutacyjnej

3

Poznaj projekty dopasowane do Twoich potrzeb

4

Podejmij decyzję i zacznij swoją przygodę z Sii!

W Sii poszukujemy Brygadzistów, którzy dołączą do naszego Centrum Kompetencji Engineering – wewnętrznej komórki wyspecjalizowanej w realizowaniu projektów z zakresu inżynierii przemysłowej (w szczególności w sektorze intralogistycznym oraz motoryzacyjnym).

Na stanowisku Brygadzisty wymagana jest gotowość do wyjazdów krajowych i zagranicznych w wymiarze 70% czasu pracy w skali roku. Osoba na tym stanowisku odpowiada za wykonywanie oraz koordynację prac monterskich w konkretnym projekcie.

Pracujemy dla klientów z całego świata. Posiadamy również własną halę montażową do budowy kompletnych linii produkcyjnych, gdzie zatrudniamy Monterów Elektrycznych i Mechanicznych.

Nasze zespoły koncentrują najlepszych specjalistów w obszarze robotyki, programowania PLC, projektowania elektryki (EPLAN) oraz mechaniki i budowy maszyn – posiadamy własny Dział Konstruktorski. Jesteśmy zaopatrzeni w laboratorium robotyki wyposażone w robota ABB.