Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Brygadzista - Czyszczenie Przemysłowe

IWAGO - POLSKA sp. z o.o.O firmie

  • Bielska 49, Mikołów
    Mikołów, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

IWAGO - POLSKA sp. z o.o.

Bielska 49

Mikołów

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie i nadzorowanie prac serwisantów, praca przede wszystkim na terenie woj. śląskiego,

  • specjalistyczne i kompleksowe czyszczenie przemysłowe (np. elementów linii produkcyjnej, maszyn i urządzeń, hal, przenośników taśmowych),

  • odkurzanie, czyszczenie, mycie ciśnieniowe, czyszczenie suchym lodem, zabezpieczenia antykorozyjne itp. na terenie zakładów przemysłowych, elektrowniach i elektrociepłowniach,

  • czyszczenie przemysłowe z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu,

  • ścisła współpraca z koordynatorem projektu oraz zespołem serwisantów.

Nasze wymagania

  • znajomość branży oraz technik czyszczenia przemysłowego – warunek konieczny

  • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • umiejętność zarządzania podległym zespołem

  • uprawnienia energetyczne G2 (pozostałe mile widziane),

  • prawo jazdy kat. B – warunek konieczny

  • zdolność pracy na wysokościach powyżej 3m.

  • dokładność, sumienność i rzetelność, dyspozycyjność

  • komunikatywność, dyspozycyjność, zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków.

Mile widziane

  • uprawnienia na wózek widłowy, zwyżkę, windy, podesty ruchome, suwnice, uprawnienia hakowego, wózki widłowe

  • uprawnienia alpinistyczne.

  • prawo jazdy kat. C, E

To oferujemy

  • ciekawą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • transport z siedziby firmy na miejsce wykonywanej usługi, a w razie delegacji – zakwaterowanie,

  • odzież ochronną oraz specjalistyczny sprzęt,

  • dodatki i premie.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

O nas

Firma IWAGO-Polska jest częścią międzynarodowej grupy Indutec International Holding GmbH. Cieszymy się marką wiodącego dostawcy usług dla przemysłu, a wśród naszych klientów – mianem kompleksowego partnera-wykonawcy, o stabilnym rozwoju i głębokich korzeniach w sektorze usług czyszczenia i serwisu.

Stawiając na niezawodność, kompetencje i rozwiązywalność problemów, stajemy po stronie naszych Zleceniodawców. Naszym celem jest, aby towarzyszyć naszym klientom w wyzwaniach dotyczących procesów budowania wartości i zapewnić im wsparcie w innowacyjnych rozwiązaniach. Robimy to, co najlepsze dla każdego z Klientów!