Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

brygadzista

  • Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 06.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, szukamy obecnie osób na stanowisko brygadzisty.

    Jeśli posiadasz doświadczenie w pracy przy produkcji oraz w zarządzaniu min. 5-cio osobowym zespołem, aplikuj już teraz! Reszty Cię nauczymy!

    brygadzista
    Nr ref.: /582/04/2019/MT/39893
    Dąbrowa Górnicza
    oferujemy
    • umowę o pracę kodeksową
    • stabilne wynagrodzenie zawsze na czas
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • nagrody i bonusy świąteczne
    • zakładowy fundusz świadczeń socjalnych
    zadania
    • delegowanie zadań i motywowanie pracowników
    • przestrzeganie regulaminów oraz zasad BHP
    • realizowanie planów produkcyjnych
    • podnoszenie kwalifikacji zawodowych oraz budowanie wizerunku firmy
    • współpraca z działem HR (wsparcie rekrutacji oraz wdrożenie nowych pracowników) oraz z innymi działami
    • wykonywanie zdań zleconych przez przełożonego
    • dbanie o odpowiednie wyposażenie stanowisk oraz o stan techniczny narzędzi pracy
    • nadzór nad wyrobami nieodpowiednimi jakościowo
    oczekujemy
    • znajomości organizacji produkcji oraz procesów produkcyjnych (wymagań jakościowych i ilościowych)
    • znajomości przepisów prawa pracy, BHP w stopniu wymaganym na stanowisku
    • doświadczenia w zarządzaniu jakością
    • umiejętności szkolenia pracowników (standardy, instruktaż i szkolenia procesowe)
    • otwartości na ciągły rozwój zawodowy
    • dyspozycyjności do pracy w syst. 3- zmianowym równoważnym

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47