Brygadzista Digital Studio

Mid Ocean Logistics Poland Sp. z o.o.O firmie

Mid Ocean Logistics Poland Sp. z o.o.

Szyb Walenty 91

Ruda Śląska

Mid Ocean Logistics Poland Sp. z o. o. należy do międzynarodowego koncernu firmy Mid Ocean Brands z ponad 50-letnim doświadczeniem w dostawie artykułów promocyjnych i prezentów biznesowych.

W Rudzie Śląskiej prowadzimy centrum logistyczne i nadrukowe. Znakujemy produkty w różnych technikach m.in. sitodruk, tampodruk, haft, sublimacja, grawerowanie laserem, druk cyfrowy, transfer cyfrowy, transfer tradycyjny, naklejka epoksydowa, etykieta cyfrowa.

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie zespołem produkcyjnym
  • delegowanie zadań oraz weryfikacja rezultatów
  • zapewnienie realizacji planu produkcyjnego na czas
  • nadzór nad zachowaniem 5S
  • wspieranie, motywowanie pracowników oraz kontrola jakości pracy
  • przestrzeganie przepisów prawa pracy, BHP i PPOŻ
  • raportowanie o wynikach produkcji

Wymagania:

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem produkcyjnym
  • wykształcenie min. średnie, mile widziane poligraficzne lub graficzne
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego (min. B1/B2)
  • podstawowa znajomości zagadnień 5S oraz Lean Manufacturing
  • znajomości MS Office (mile widziana znajomość SAP)
  • znajomość programu Adobe Illustrator będzie atutem
  • dyspozycyjności do pracy zmianowej (3 zmiany)
  • zaangażowanie i samodzielność w działaniu

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełny etat, w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie zasadnicze + premia
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • możliwość korzystania z ubezpieczenia grupowego dla Ciebie i najbliższych
  • dofinansowanie do systemu Benefit: karta MultiSport / MultiBilet
  • darmowy transport pracowniczy z Chorzowa, Świętochłowic i Rudy Śląskiej
  • świeże owoce w pracy, w każdy wtorek 😊

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia oraz informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami/Kandydatkami.

Zapraszamy do obejrzenia spotu przedstawiającego produkcję:

oraz zapoznania się z profilem pracodawcy:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy