Oferta pracy

Brygadzista ds. Reklamacji

Mercedes-Benz Manufacturing Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Daimlera 5, Jawor, Polska
    Jawor, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Mercedes-Benz Manufacturing Poland Sp. z o.o.

Daimlera 5

Jawor

Mercedes-Benz Manufacturing Poland Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Aktywne wspieranie zapewnienia dostępności zgodnych komponentów na linie montażowe
  • Codzienna koordynacja prac Zewnętrznego Usługodawcy Zarządzania Reklamacjami.
  • Praca na narzędziach informatycznych przy analizie problemów jakościowych
  • Nadzorowanie blokowania, sortowania podejrzanych komponentów i wyrobów gotowych oraz raportowanie postępów.
  • Proponowanie natychmiastowych działań naprawczych.
  • Nadzór nad obszarem zablokowanych komponentów i wyrobów gotowych.
  • Tworzenie analiz, raportów dotyczących obszaru zarządzania reklamacjami.
  • Współpraca z inżynierem jakości przy rozwiązywaniu problemów jakościowych.
  • W razie potrzeby przeprowadzanie kontroli / inspekcji u klienta.
  • Codzienny udział w spotkaniach produkcyjnych.
  • Udział w analizie czy problemy są spowodowane przez części dostarczone przez dostawców.
  • Ciągłe usprawnianie procesu zarządzania reklamacjami.

Wymagania:

  • Wykształcenie: min. średnie lub szkolenie zawodowe w obszarze jakości.
  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej w dziale jakości.
  • Umiejętność obsługi komputera.
  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego.
  • Podstawowa umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych.
  • Płynna znajomość języka polskiego oraz podstawowa angielskiego lub niemieckiego.
  • Kompetencje: komunikatywność, umiejętność pracy w zespole; chęć nauki; odpowiedzialność, samodzielność i zaangażowanie.

Czego możesz się spodziewać?

  • SYSTEM PREMIOWY
  • KARTA SPORTOWA
  • KARTA
    KULTURA
  • OPIEKA MEDYCZNA
  • SZKOLENIA
  • PRZYJAZNA ATMOSFERA
  • ŚWIEŻE
    OWOCE
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy