Ta oferta pracy jest nieaktualna od 279 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Brygadzista - dział wtryskarek

  • Gdańsk, pomorskie
  • Kierownik
  • 07.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    IPK Sp. z o.o.

    Klient IPK search & consulting - międzynarodowa firma produkcyjna , jeden z europejskich liderów w reprezentowanej przez siebie branży poszukuje w związku z rozbudową swojej fabryki zlokalizowanej w Trójmieście kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gdańsk
    Numer referencyjny: BDW/02/18
    Opis stanowiska:
    • kierowanie zmianą w dziale wtryskarek
    • rozdzielanie i planowanie pracy na poszczególnych stanowiskach
    • ustawianie parametrów wtrysku
    • zmiana form wtryskowych
    • dbanie o sprzęt i jego właściwe wykorzystanie
    • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP przez pracowników
    Wymagania:
    • wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe z doświadczeniem
    • doświadczenie przy wtrysku (m.in. PP oraz PA) - warunek konieczny
    • umiejętność kierowania grupą podległych pracowników
    • umiejętność czytania rysunków technicznych
    • znajomość programów komputerowych - ERP - będzie dodatkowym atutem
    Oferujemy:
    • przeszkolenie na stanowisku
    • pracę w międzynarodowej firmie będącej jednym z liderów w swojej branży
    • stabilne warunki zatrudnienia
    • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.