Ta oferta pracy jest nieaktualna od 85 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Brygadzista Działu Produkcji

  • Nowa Sól, Szprotawa, Żagań, Żary, Wiechlice (pow. żagański), lubuskie
  • Kierownik
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma BEWA jest przedsiębiorstwem polskim, założonym w roku 1993, specjalizującym się w produkcji prefabrykowanych elementów betonowych i żelbetonowych stosowanych przy budowie systemów kanalizacji deszczowej i sanitarnej, a także elementów nietypowych np. płyty fundamentowe, komory, przystanki autobusowe, obudowy pojemników na odpady. Prężny rozwój przedsiębiorstwa powiązany ze zdobyciem uznania dla oferowanych produktów i usług pozwolił na systematyczne poszerzenie rynków zbytu - obecnie produkty BEWA są doskonale rozpoznawane na rynku polskim oraz na rynkach zagranicznych.

    Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:
    BRYGADZISTA DZIAŁU PRODUKCJI
    Miejsce Pracy: Wiechlice k/ Szprotawy

    Główne zadania:

    • zarządzanie zespołami przy produkcji prefabrykatów betonowych
    • udział przy tworzeniu oraz realizacji planów produkcyjnych
    • optymalizacja procesów produkcyjnych

    Wymagania:

    • umiejętność i doświadczenie w zarządzaniu zespołem
    • doświadczenie przy pracach budowlanych lub produkcji prefabrykatów betonowych
    • wykształcenie min. średnie techniczne związane z budownictwem
    • ogólna wiedza techniczna oraz znajomość rysunku technicznego
    • gotowość do pracy w systemie zmianowym
    • wysokie zdolności organizacyjne
    • prawo jazdy kat. B.

    Zatrudnionej osobie zapewniamy:

    • zatrudnienie na umowę o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji
    • partnerską atmosferę wśród załogi
    • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • możliwość zakwaterowania lub samochód służbowy

     Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie swojego CV klikając w przycisk aplikowania.