Brygadzista Działu rozbioru kurczaka

Algas Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.O firmie

  • Dąbrowa Górnicza, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Zakres obowiązków szczególnych:

  • Sumienne, dokładne i terminowe wykonywanie zadań wynikających z powierzonego zakresu pracy
  • Monitorowanie procesów produkcyjnych w zakresie jakości i wydajności
  • Identyfikowanie i rozwiązywanie problemów produkcyjnych w celu zapewnienia ciągłości produkcji oraz wymaganej jakości
  • Wykonywanie innych prac nieokreślonych w zakresie czynności i obowiązków ( w ramach powierzonej komórki organizacyjnej zleconych przez przełożonego w przypadkach , gdy realizacja zadania wymaga pilnego i sprawnego działania
  • Podejmowanie decyzji, działań korygujących łącznie z zatrzymaniem produkcji w sytuacjach zagrożenia bezpieczeństwa pracowników oraz majątku przedsiębiorstwa
  • Obowiązek bieżącej kontroli wydajności pracy podległych pracowników
  • Praca w oparciu o systemie jakości HACCP/ BRC/ IFS

WYMAGANIA:

  • wykształcenie średnie: absolwent w dziedzinie technologii żywności, kontroli jakości, biologii i/lub pokrewne,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziana praca z mięsem lub branży FMCG
  • gotowość do pracy w branży spożywczej, na hali produkcyjnej w systemie zmianowym
  • zdolności analityczne, dokładność,
  • umiejętność podejmowania decyzji
  • umiejętność egzekwowania i przestrzegania ustaleń,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • wysoko rozwinięta komunikacja interpersonalna,
  • dobra obsługa komputera (pakiet MS Office: Word i Excel), ERP Microsoft

OFERUJEMY:

  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w młodym, energicznym zespole,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość  zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego, szkolenia,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy