Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Brygadzista Działu Testu Elektrycznego - Foreman of the electrical test department

  • Szczecin, zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 06.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Osoba zatrudniona na stanowisku Brygadzisty Działu Testu Elektrycznego (AA1) będzie odpowiedzialna między innymi za zagwarantowanie przestrzegania przepisów i zasad dotyczących bezpieczeństwa, terminową realizację i przeprowadzenie końcowego testu, każdego produktu z podległego obszaru przy zachowaniu wysokich standardów oraz wysokiego poziom dostępności poprzez ciągłe doskonalenie rozwiązań.
    Miejsce pracy: Szczecin
    Obowiązki
    • Nadzór nad realizacją wyznaczonych celów w podległym obszarze;
    • Wdrażanie na stanowiska pracy nowych pracowników zgodnie z obowiązującym standardem szkoleń w firmie poprzez pełnienie funkcji mentora dla pracowników zatrudnionych w obszarze testu;
    • Propagowanie najlepszych praktyk w zakresie BHP i monitorowanie współpracowników pod kątem ich przestrzegania;
    • Wspieranie kierownika obszaru i nadzorowanie prac na zmianie pod jego nieobecność;
    • Monitorowanie i bieżące raportowanie podjętych działań do bezpośrednio przełożonego;
    • Nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji zawodowych na różnych szczeblach w ramach całej organizacji za szczególnym uwzględnieniem linii produkcyjnych i działu pakowania.
    Twój profil
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku i/lub pracy w działach utrzymania ruchu;
    • Wiedza z zakresu urządzeń elektrycznych i mechanicznych oraz mile widziane doświadczenie w automatyce;
    • Umiejętność realizowania kilku zadań jednocześnie oraz nadawania im priorytetów;
    • Zdolność do planowania i zarządzania pracą własną oraz podległego zespołu;
    • Umiejętność nawiązywania relacji, zarządzania pracownikami oraz ich motywowania;
    • Doświadczenie we współpracy z firmami i wykonawcami zewnętrznymi;
    • Praktyczna znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office;
    • Sumienność i samodzielność w działaniu;
    • Zaangażowanie i chęć podejmowania wyzwań;
    • Otwartość na pracę w systemie zmianowym;
    • Znajomość języka angielskiego oraz zagadnień LEAN, będzie dodatkowym atutem.
    Oferujemy
    • Darmowy transport;
    • Umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia;
    • Pracę w systemie dwuzmianowym (od 6.00 - 14.00 i od 14.00 - 22.00);
    • Dodatkowe 10 minut przerwy;
    • Bezpłatne owoce i ciepłe napoje;
    • Możliwość wyrabiania dodatkowych nadgodzin (płatne dodatkowo 50% lub 100%);
    • Możliwość szybkiego awansu;
    • Pakiet sportowy;
    • Wsparcie dla osób chcących rozwijać swoje umiejętności (dofinansowanie do studiów, szkolenie z języka obcego);
    • Korzystne warunki ubezpieczenia grupowego;
    • Paczki na święta i zabawy mikołajkowe dla Twoich dzieci;
    • Wysokie standardy pracy oraz komfortowe, dobrze wyposażone jadalnie;
    • Nagroda 500 zł za polecenie pracownika.
    Aby zarejestrować się i śledzić postępy procesu kwalifikacyjnego kliknij "Aplikuj"

    Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami,

    Prosimy o załączenie do CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

    KK Wind Solutions is a dedicated greentech company with more than 35 years of experience within electrical systems for wind turbines. Our solutions range from the development of state-of-the-art systems and lean manufacturing to distribution, installation and maintenance on site. Headquartered in Ikast, Denmark, we have approx. 800 employees at locations in Denmark, Poland, Germany, USA, Korea and China and a global service organization.