Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Brygadzista Działu Utrzymania Ruchu

Trelleborg Sealing Solutions Polska Sp. z o.o.

  • Montażowa 7, Bielsko-Biała
    Bielsko-Biała, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Montażowa 7

Bielsko-Biała

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i koordynacja prac oraz nadzór nad pracownikami podległego zespołu

  • Wsparcie zespołu w diagnozowaniu i usuwaniu awarii

  • Wykonywanie działań prewencyjnych

  • Nadzór nad wykonywaniem prac remontowych oraz działań firm zewnętrznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne

  • Doświadczanie na stanowisku mistrza/ lidera/brygadzisty

  • Umiejętność podejmowania decyzji oraz odpowiedzialność

  • Umiejętność zarządzania zespołem i planowania pracy

  • Samodzielność, komunikatywność, poczucie odpowiedzialności zawodowej

  • Mile widziane znajomość układów hydrauliki i pneumatyki oraz budowy form wtryskowych

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

  • Uprawnienia SEP E1,E2,E3 będą dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Długoterminową, pełną wyzwań pracę w renomowanej, międzynarodowej firmie

  • Rozwój osobowy w oparciu o standardy produkcji na światowym poziomie

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Pakiet socjalny (bony świąteczne Sodexo, dofinasowania do kolonii dla dzieci, zapomogi indywidualne, dofinansowanie do wczasów)

  • Prywatny parking dla pracowników

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Trelleborg jest światowym liderem w dziedzinie inżynieryjnych rozwiązań polimerowych dla niemal każdej branży na świecie. Jesteśmy tam, gdzie jesteśmy, ponieważ nasze talenty doprowadziły nas tutaj. Czyniąc innowacyjność i rozwój aplikacji możliwymi, przy wykorzystaniu inżynierii polimerowej, Trelleborg ściśle współpracuje z wiodącymi markami w branży, aby przyspieszyć ich rozwój oraz napędzać ich biznes, jednocześnie kształtując przemysł i postęp, który przyniesie korzyści społeczności w nadchodzących, ekscytujących latach.

Przewiń do profilu firmy