Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Brygadzista Ekipy Remontowej

LAFRENTZ POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • zachodniopomorskie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Kierownik

W związku z rozwojem marka LafHome by Lafrentz poszukuje do pracy osoby na stanowisko:

Zakres zadań:

  • Zarządzanie pracą pracowników na budowie
  • Kontrola techniczna realizowanych prac
  • Kontakt i współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie realizowanych prac
  • Raportowanie w zakresie wykonywanych prac
  • Wizja lokalna z klientami na budowie
  • Przygotowywanie protokołów odbiorczych i realizowanie odbiorów mieszkań /domów
  • Poszukiwanie i kontakt z podwykonawcami
  • Przestrzeganie kodeksu dobrych praktyk w zakresie jakości pracy

Wymagania:

  • Doświadczenia w branży remontowej lub budowlanej
  • Asertywności, zaangażowania, terminowości, obowiązkowości.
  • Komunikatywności
  • Schludnego wizerunku
  • Dyspozycyjności
  • Prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w młodym , rozwijającym się zespole ekspertów w dziedzinie remontów
  • Pracę w dużej, stabilnej firmie
  • Możliwość rozwoju
  • Pracę przy ciekawych projektach
  • Atrakcyjne warunki pracy
  • Samochód, telefon służbowy, komputer

Ogłoszenie archiwalne