Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Brygadzista - Elektromonter

Integra Sp. z o.o. Sp.k.O firmie

  • Malborska 153, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Integra Sp. z o.o. Sp.k.

Malborska 153

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie pracą grupy elektromonterów, codzienne przydzielanie zadań, kontrola obecności, kontrola świadczenia usług i analiza wydajności, monitorowanie jakości, udzielanie instrukcji,

  • nadzór i udział w montażu instalacji elektrycznych na obiekcie (wykonywanie okablowania i montaż urządzeń, uzbrajanie rozdzielni elektrycznych),

  • odpowiedzialność za bezpieczną pracę podległego zespołu.

Nasze wymagania

  • zdolności przywódcze, dokładność, elastyczność, orientacja na zespół,

  • doświadczenie w branży teletechnicznej, elektrycznej lub automatycznej,

  • wymagana umiejętność czytania rysunków technicznych,

  • mile widziane doświadczenie w montażu instalacji fotowoltaicznych,

  • znajomość systemów elektrycznych,

  • umiejętne posługiwanie się elektronarzędziami i dobre zdolności manualne,

  • umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie i dyspozycyjność,

  • mile widziane uprawnienia SEP.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • system premiowy uzależniony od zaangażowania,

  • pracę w młodym, ambitnym zespole,

  • dogodne warunki finansowe,

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

O nas

Integra istnieje od 1999 roku i od początku swojej działalności stawia sobie za cel profesjonalną obsługę swoich Klientów w zakresie instalacji teletechnicznych na terenie woj. małopolskiego oraz całej Polski.

Naszym priorytetem jest zadowolenie Klienta i spełnienie Jego oczekiwań wobec nas jako partnerów biznesowych. Duży potencjał naszej firmy pozwala na terminowe i rzetelne realizowanie zleconych prac. Dzięki zdobytym doświadczeniom możemy sprostać wysokim wymogom technologicznym i estetycznym stawianym przez inwestorów, a nad funkcjonowaniem i rozwojem wykonanych systemów sprawujemy stałą opiekę merytoryczną.

Miejsce pracy: Kraków

Poszukujemy osób do wykonywania instalacji elektrycznych

na terenie województwa małopolskiego.