Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Brygadzista – Elektryk prowadzący

"ELEKTRO-BUD" sp. z o.o.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • montaż instalacji oraz urządzeń elektrycznych/teletechnicznych,

  • prefabrykacja i łączenie rozdzielnic elektrycznych,

  • nadzór nad realizacją prac na budowie pod względem jakości i terminowości,

  • obsługa sprzętu i urządzeń wykorzystywanych w procesie montażu zgodnie z posiadanymi uprawnieniami,

  • wprowadzenie usprawnień poprawiających efektywność pracy podległych zespołów,

  • dbałość o przestrzeganie zasad BHP.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie kierunkowe,

  • doświadczenie na stanowisku elektromontera,

  • umiejętności czytania rysunków i schematów elektrycznych, montażu i wykonywania połączeń elektrycznych,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • uprawnienia SEP (do 1kV i powyżej 1kV),

  • mile widziane uprawnienia do kierowania podnośnikami samojezdnymi.

To oferujemy

  • pracę w stabilnie rozwijającej się firmie i doświadczonym zespole,

  • zatrudnienie na umowę o pracę,

  • atrakcyjny system wynagrodzeń, możliwość dodatkowo płatnych nadgodzin,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • możliwość rozwoju,

  • wsparcie w czasie wdrożenia nowego pracownika,

  • zapewniamy pełne wsparcie przy załatwieniu wszelkich formalności związanych z zatrudnieniem cudzoziemców.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz nowymi projektami, firma Elektro-BUD prowadzi stałą rekrutację na stanowiska Elektromonter, Inżynier budowy, Elektryk prowadzący-brygadzista.

Aplikuj i bądź częścią naszego rosnącego zespołu, który realizuje największe projekty w Szczecinie!

Przewiń do profilu firmy