Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Brygadzista

WELDMEISTER sp. z o.o.

8 00011 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:7-17
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Majora Henryka Sucharskiego 12

Przeróbka

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

Weldmeister Sp. z o.o. poszukuje Brygadzisty -Ślusarza

Miejsce wykonywania pracy : Gdańsk, ul. Sucharskiego

Opis stanowiska :

- Nadzór nad prawidłowością wykonywanych elementów

- Odbiór jakościowy wykonywanych elementów

- Bezpośredni udział w procesach technologicznych wraz z zespołem

- Delegowanie zadań zgodnie z umiejętnościami pracowników

- Kontrola tempa produkcji

Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną https://weldmeister.pl

Nasze wymagania

- Doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku

- Znajomość technologii produkcji konstrukcji stalowych i rysunku technicznego

- Umiejętność nadzoru nad pracą zespołu

- Bardzo dobra organizacja pracy

- Umiejętność efektywnego wykorzystania kapitału ludzkiego oraz zasobów materiałowych

- Odpowiedzialność, efektywność i motywacja do pracy

To oferujemy

Stabilne zatrudnienie

Możliwość rozwoju osobistego

Praca przez cały rok , bez przestojów w produkcji

Praca na hali

O nas

Zajmujemy się produkcją stalową od wielu lat. Prace stalowe w przemyśle stoczniowym, budownictwie mieszkaniowym, konstrukcji stalowych, off shore oraz instalacji przemysłowych. Posiadamy 800m2 hali produkcyjnej z suwnicą 5t, 1400m2 utwardzonego placu (możliwość składania konstrukcji wielkogabarytowych)